Sosyal Medya

Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Google aramalarında Facebook beğeni hilesi nasıl yapılır sorgusuna yönelik çok fazla sonuç çıkmaktadır. Fakat hileyi doğru şekilde belirten bir site yok. Facebook beğeni hilesi nasıl yapılır?

Sosyal paylaşım adresi Facebook’ta her gün milyonlarca paylaşımlar yapılıyor ve bir çoğu paylaştığı içerikleri beğendirmek için büyük çaba harcıyor.

Fakat, Facebook’taki paylaşımlarımızı takipcilerimize beğendiremiyorsak neler yapmalıyız?

Yazımızın başlığında belirttiğimiz gibi hile yaparak paylaşımlarımızı beğendirebiliriz.

Facebook Beğeni Hilesi nasıl yapılır?

Facebook beğeni hilesi güvenli mi? Facebook beğeni hilesi yapmak için nelere ihtiyacımız var? gibi sorular akıllarda dolanıyor. İsterseniz bu sorularınızı cevaplamaya çalışalım.

Yaptığımız araştırmalar sonucunda Facebook beğeni hilesi hakkında ki bilgilerimizi paylaşacağız.

Facebook’ta istediğiniz kişilerin, yaptığımız paylaşımlarımızı beğenmesini sağlamamız mümkün değil.

Nasıl yapılır?

Facebook beğeni hilesi için internette çeşitli sitelerde token yolu ile beğendirme yapmak mümkündür. Fakat bu sitelere üye olmak güvenli olmadığı için önermiyoruz.

Bu tür sitelerde yaptığınız beğendirme işlemleri haricinde, siz de tanımadığınız kişilerin paylaşımlarını istemeden beğeniyorsunuz.

Daha açık ve net söylemek gerekirse, bu tür sitelerde sisteme üye olanların tamamı birbirlerinin paylaşımlarını beğenmeye zorlanıyor. Yani Facebook beğendirme hilesi kesinlikle güvenli bir  yöntem olmadığı gibi kullanması da mantıklı görünmeyen bir yöntemdir.

Hesabınız kapanabilir!

Facebook Hesabınızla ilgili şu uyarıda bulunmakta fayda var. Facebook beğeni hilesi yapanları tespit ettiği takdirde, hesapları banlayabiliyor yada belirli bir süre dondurabiliyor.

Bu sebeple yaptığınız paylaşımlarınızın beğenilebilirliğini arkadaşlarınıza bırakmanız hesabınızın güvenliği için doğru olacaktır. Kaliteli ve güzel içerikler paylaşarak beğeni kazanabilirsiniz.

Hakan İÇER

Yazılım Mühendisliği lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Bilim, oyun ve yazılım uzmanı olup, güncel haberleri yakından takip ediyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu