Yazılım

En iyi Video Düzenleme Programı

Bilgisayar da video düzenleme programı, efektler, kesintiler eklemek ve genel olarak istediğimiz gibi bir video oluşturmak için videolarımızı dönüştürüp düzenleyebileceğimiz bir süreçtir. Bunu yapmak için, yine de çok iyi performans gösteren birkaç program vardır. Sürüş ekonomisi, basitlik (mümkün olduğu kadar) ve uygulamaların içeriğindeki kabiliyetler, size profesyonelleri hemen hemen kıskandıracak, hiçbir şeyi olmayan en iyi ücretsiz uygulamalarla sunuyoruz. Sonunda hangisini seçeceğiniz, temel olarak deneyim düzeyinize ve tam olarak ne yapmak istediğinize bağlıdır.

Kolay Video Yapıcı Ve Çeşitleri

Video klipler, resimler, ses mesajları, sözleri, metinler gibi çeşitli formlarının özel efektlerle film seçtikleri video biçimini oluşturarak Optimize – Easy Video Maker yüksek kaliteli 2D veya 3D video oluşturmak için yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. YouTube, Facebook, Vimeo, AVI, MP4, WMV, MPEG, MOV, ASF, iPhone, iPad Telefon Android, Sekme gibi uygulamalarda yanınızdaki yardımcınızdır.

Videolar toplu olarak üretilebilir. Örneğin, aynı videoda, arka plan resimleri, ancak farklı müzik, metinler veya aynı logolu video oluşturmak, metin başlıklı fakat farklı videolar, fotoğraflar, müzik ve açıklama metinleri yer almaktadır. Video biçimleri ve özellikleri şunlardır işleyebilir böyle, kesme bölme, uzaklaştırmak, yakınlaştırmak, döndürme, yeniden boyutlandırma, kırpma, birleştirme, birleştirme video rengini değiştirmek, videoyu silme ve daha fazlası gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

blank

En iyi Video Düzenleme Programları: DaVinci

DaVinci Resolve dünyanın en gelişmiş ücretsiz profesyonel düzenleme yazılımı Mükemmel videoyu oluşturmak için gereken yenilikçi araçlar hassasiyet ve performans o kadar samimi ve eşsiz bir ürün olduğunu meydana koymuştur. Yeni bir yüksek performanslı oynatma motoru ile donatıldı ve birçok optimizasyon, video oynatma ve kullanıcı arabirimi yanıtı için performansı iki katına çıkarıldı. Diğer sistemlerden en gelişmiş araçlara sahiptir.

JKL dinamik işlemeyi kullanabilir, asimetrik süslemeler yapabilir, aynı anda birden fazla klibi kesebilir ve doğru düzenlemeler yapmak için döngü oynatma sırasın da canlı olarak kesebilirsiniz. Sonuç olarak, bu ücretli profesyonel video düzenleme programlarında bile bulmak zor özellikleri ile inanılmaz bir yazılımdır.

blank

En iyi Video Düzenleme Programları: OpenShot Video Düzenleyicisi

OpenShot ücretsiz, kullanımı kolay ve çoğunlukla zengin bir video editörüdür. Yeni bir motor hızlı, kurulumu kolay ve otomatik depolama sağlamak için üretilmiştir. Video eklemek, masaüstünüzden video ve ses dosyalarını sürükleyip bırakarak yapılır. Videolarınızda ad, uzunluk, saniye başına kare, genişlik, yükseklik, en boy oranı ve daha fazlası gibi her ayrıntıyı ayarlayabilirsiniz. Bir şablon, yazı tipi, renk ve metin boyutu seçmek ve hatta çarpıcı 3D animasyonlu başlıklar oluşturmak için bile başlıklar ve alt yazılar ekleyebilirsiniz.

blank

En iyi Video Düzenleme Programları: Shotcut

Shotcut, bir dizi özellik sunan basit ve kullanıcı dostu bir video editörüdür ve sadece birkaç tıklamayla favori filmlerinizi ayarlamanıza ve rötuşlamanıza yardımcı olur. Uygulama BMP, GIF, JPEG, PNG, SVG, TGA, TIFF gibi görüntü formatları dahil çeşitli video ve ses formatlarını desteklemektedir. İçindeki kusurları gidermek için video kare hızını analiz edebilirsiniz. Uygulama ayrıca bir dizi video filtresi sağlar ve filminizin görünümünü tamamen özelleştirir, ayrıca size faydalı olabilecek çeşitli ses filtreleriyle çalışmanızı sağlar. Videonuzu M4A, MXF, VOB, FLV, MP4, M2T, MPG, AVI, MOV, OGG, WebM Gibi birçok farklı formatta dönüştürebilirsiniz.

blank

En iyi Video Düzenleme Programları: VSDC Video Düzenleyici

VSDC Free Video Editor, videolarımızı yakalamanıza ve düzenlemenize yardımcı olan eksiksiz bir ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır. Bu mevcut efektler ve filtreleri birleştirerek büyük etkiler yaratabilmektedir. Etkileri çok sayıda fazladır renk düzeltme, video dosyaları, görüntüler, video filtrelerinin uygulanması ve hatta ses parçaları için ses efektleri ve filtreler uygulamak için sizlere seçenek sunmaktadır. Videolarınızı bu uygulamalar sayesinde istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu