Android

En İyi Sivilce Yok Etme Programları

Sivilce Yok Etme Programı

Telefondan fotoğraf çekmek artık günlük bir rutin oldu. Sevdiklerimizle, evcil hayvanımızla, ailemizle ya da tek başımıza çektiğimiz fotoğrafları sosyal medyaya yüklüyor ya da anı olarak saklıyoruz. Tabi sosyal medyanın kusursuzluk anlayışına ayak uydurmamak olmaz. Ancak bazı yüz kusurları canımızı sıkabiliyor ve çekmiş olduğumuz fotoğraftan vazgeçmemize neden olabiliyor. Özellikle de yüzümüzde bulunan sivilceler en can sıkan yüz kusurlarındandır. Ancak sivilce yok etme programı sayesinde bu sorun artık canınızı sıkmayacak. Pürüzsüz bir tene sahip fotoğraflar çekmek ve güvenle sosyal medyaya yüklemek artık çok eğlenceli.

Kullanımı Basit ve Eğlenceli

Sivilce silme programının en büyük avantajı kolay kullanılabiliyor olması. Ekrandan dokunarak sivilcelerinize tek tek savaş açabilirsiniz. Üstelik bu iş hoşunuza bile gidecek. Sivilceden eser kalmayacak ve cildiniz ışıl ışıl görünecek. Programda yalnızca kendi kadrajınızı değil, sizinle birlikte fotoğrafa giren diğer kişilerin ciltlerini de temizleyebilirsiniz. Yüzünüzde yara ya da herhangi bir iz varsa, bu program hepsini silmenize yardımcı olacak. Sizler de hesaplarınıza pırıl pırıl çıktığınız fotoğraflarınızı koyabileceksiniz ve kat kat makyaj yapmak için vakit kaybetmeyeceksiniz. Fotoğrafın açısı ne olursa olsun, bu program sayesinde güvenle sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

blank

Programla Yapıldığını Kimse Anlamayacak

Bazı programlar sivilcelerin silindiğini ne yazık ki çok belli ediyor. Cilt tonunda farklılık oluşturması, dalgalanma ve gereksiz aydınlık bir görünüm hiç de doğal bir hava yaratmıyor. Hayli basit ve orijinal olmayan bu programlar ile vakit öldürmenize artık gerek yok. Bu sivilce silme programı sayesinde, yakınlarınızın dahi anlam veremeyeceği kusursuz bir güzelliğe kavuşabilirsiniz. Üstelik bu programı yalnızca kadınlar değil, erkekler de güvenle kullanabiliyor.

En İyi Sivilce Yok Etme Programları

  1. PhotoWonder
  2. InstaBeauty 
  3. YouCam Perfect
  4. BeautyPlus
  5. Facetune 

Cihazınıza Asla Zarar Vermez

Her programını telefonunuza ya da tabletinize yüklemenizi önermiyoruz. Çünkü bu programların içerdiği zararlı yazılımlar, cihazınıza zarar verebilir, hatta kişisel bilgilerinizi depolayabilir. Ancak verdiğimiz programlar milyonların kullandığı, güvenli ve sertifikalı bir programdır. Bu sayede güvenle cihazınıza indirebilir ve kurabilirsiniz. Artık siz de kusursuz fotoğraflar çekebilir, ister hatıra olarak saklayabilir, ister sayfalarınızda yayınlayabilirsiniz. Sivilcelerinizi saklamak için kullandığınız makyaj malzemelerinizi rafa kaldırmanın şimdi tam zamanı.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu