AndroidMobilOyun

En İyi Çevrimdışı Android Oyunlar

İnternet olmadan oynayabileceğiniz çevrimdışı oyunlar listemize bakmadan geçmeyiniz. İnternet erişiminiz olmadığı durumlarda, çevrimdışı oyunlar inanılmaz derecede değerli oluyor. İsterseniz sizler için hazırladığımız en iyi Android çevrimdışı oyunlar listemiz göz atabilirsiniz.

Temmuz 2014 tarihinde Google Play üzerinden kullanıcılara tanıtılan çevrimdışı oyunlar internet erişimi olmadan kullanıcılara oyun oynama imkanı veren oyunlar kategorisinde yer alıyor. Ücretli ve ücretsiz olarak iki kısma ayrılan diğer adı da offline oyunlar olan bu oyun kategorisinde birçok oyun bulunuyor. Sizler için en iyi oyunları derledik:

blank
En İyi Çevrimdışı Android Oyunlar

Monument Valley 2

İnanılmaz mimarisi ile göz kamaştıran oyunda anne ve çocuğuna yol gösterin. Yanıltıcı bölümleri ile heyecan dolu seviyelerin tadını çıkararak, karakterler ile değişen dinamikleri keşfedin. Oyun içerisinde temel amaç çocuğuna vadiyi öğretmeye çalışan Ro’ya yardımcı olmak ve birlikte keşifler yapmak. Güzel ve bir o kadarda imkansız bir dünyada yepyeni bir macera sunan oyun için belirli bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor.

blank
En İyi Çevrimdışı Android Oyunlar

Hungry Shark World

Açlıktan gözü dönmüş köpek balıklarını oyun içerisinde kontrol edip önüne çıkan her şeyi yemen gerekiyor. Oyunda toplam 7 farklı boyutta köpek balığı bulunuyor.İçerisinden istediğini seçebilirsin. 3D grafikler ile göz alıcı kalitede görüntü sunan oyunda birçok denizi keşfetmen için sana seçenekler sunuluyor.Arktik Okyanusundan Güney Çin Denizine kadar uzanan yolculukta yüzlerce canlı içinde hayatta kalma mücadeleni göstermen gerekiyor. Bunun yanı sıra çeşitli aletleri kullanarak daha hızlı yüzebilir ve daha sert ısırabilirsin. 20’den fazla göreve çık ve mücadeleni göster. Sana yardımcı olacak dostlarını da unutma. Yavru köpek balıklarından ahtapota kadar birçok yardımcın bulunuyor.Özel kabiliyetleri ile her zaman yanında olacak ve mücadelende sana yardım edecekler.

blank
En İyi Çevrimdışı Android Oyunlar

Thimbleweed Park​​​​​​​

Fantastik ögeleri içeren oyunda perili bir otel, yanmış olan bir yastık fabrikası,güvercin kostümü giymiş tesisatçılar ve daha birçok ilginç olay yaşanıyor. Ama bu olaylardan en tuhafı Thimbleweed Parkında bulunan bir ceset. Beş birbirinden habersiz ve birbirine benzemeyen kişiler bu kasabaya düşüyor ve aslında aralarında çok güçlü bir bağ var. En önemlisi birileri onları izliyor. Bu beş kişi ile birlikte kasabanın sırlarını keşfet ve tuhaflıkların neden kaynaklandığını bulmaya çalış. Bulmacalardan oluşan hikayeyi çöz ve tuhaf bir dünyaya adımını at.

Into the Dead

Biraz korkmak isteyenler için Into the Dead oyunu kullanıcılara inanılmaz görseller sunuyor. Bu oyunda kendini zombie kıyametinin tam ortasında bulacak ve hayatta kalman için ne gerekiyorsa yapman gerecek. Ölüler canlanmaya başladığında mümkün oldukça hızlı koşman ve kendini koruman için elinden geleni yapman gerekiyor. Yüksek kalite ses sistemi ve metal desteği ile gerçek bir zombi topluluğunun içerisinde gibi hissedecek ve hayatta kalmak için mücadele edeceksin. Silah cephaneliğini kullanabilir ve diğer özelliklerinde kilidini açabilirsin. Yeni mücadeleler ve sadık dostun köpekler ile inanılmaz bir aksiyon seni bekliyor. Ayrıca mod özelliklerinden istediğini seçebilirsin.

blank
En İyi Çevrimdışı Android Oyunlar

Townsmen

Size verilen küçücük ve mutlu bir köyü bir orta çağ imparatorluğa dönüştürmek için hazır olun. Oyun içerisinde maden cevherlerinin yerini bulun, ekinleri hasat edin ve halktan vergi toplayın. Birçok yer inşa etmenize olanak veren oyunda bahçeler,pazar yerleri, alanlar inşa ederek köyünüzü güzelleştirebilirsiniz. Bütün bunları yaparken eşkıyalara karşı da önlemler almanız gerekiyor. Eşkıyalar yakıp yıkmak için fırsat kollarken siz de onlar için plan kurun. Baraka ve nöbetçi kuleler inşa ederek önlemlerinizi alın. Günlük işleri ile meşgul olan halkınızı koruyun ve onların mutlu olması için elinizden geleni yapın. Oyun içerisinde bulunan farklı kasaba ve senaryolardan istediğiniz seçin ve imparatorluk kurmak için çalışmalara başlayın. Mücadele gerektiren görevleri yanınızda bulunan asker ile tamamlayın.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu