Mobil

En İyi Caps Yapma Programı

Sanal alemin en çok paylaşım alan oluşumlarından bir tanesi de hiç şüphesiz ki capslerdir. Caps yapma programları ile birlikte sizler de kendinize ait eğlenceli ve dikkat çekici görseller hazırlayabilir ve dijital ortamda servis edebilirsiniz. Özellikle yeni nesil bu konuda fazlasıyla iyi ve mizahi ögeler barındıran eğlenceli caps çalışmaları ile birlikte bizleri de güldürmeyi başarıyorlar.

Görsel ve kırmızı şerit ile çok şey anlatmak mümkün ancak bunun için doğru tercih yapmanız gerekiyor. İnsanların genelini ilgilendiren ve yine genelinin gülebileceği çalışmalar ile birlikte sizler de kısa süre içerisinde popüler bir hesap yaratabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi dijital dünyada görseller çok daha hızlı bir şekilde tüketiliyor ve insanlar metinsel çalışmaların yanı sıra görselleri daha fazla tercih ediyorlar. Caps oluşumu ise er iki detayı harmanlayan ve daha keyifli hale getiren unsurlardan bir tanesidir. Peki kendi capsinizi nasıl yapabilirsiniz? Bunun için ücretsiz olarak hizmet veren sayısız program olduğunu hatırlatmak isteriz ve dilerseniz bu programları da detaylı bir şekilde inceleyelim.

Caps Yapma Programı

Karaca Soft imzası taşıyan Caps Maker ve an itibarıyla dijital ortamda en fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran bu uygulama sayesinde sizler de kendi caps çalışmanızı kusursuz bir şekilde servis edebiliyorsunuz. Kullanımı gayet kolay ve bu kolaylığın yanı sıra işlevsel olması da yine programı daha popüler hale getiren unsurlardan bir tanesidir.

1. aşamada görsel seçeceksiniz ve bu görseli bağlantı olarak ekleyebileceğiniz gibi cep telefonu ya da bilgisayarlarınız aracılığı ile de siteye ekleyebiliyorsunuz.

2. aşamada ise capslerin vazgeçilmezi olan kısa metinler karşımıza çıkıyor. Bu kısım sizin yaratıcılığınıza kalmış ve metin ekleme işlemini yaptıktan hemen sonra kaydet butonuna basmanız yeterli olacaktır.

3. aşamada sizler de kendi capsinizi yapabilir ve dilediğiniz alanda paylaşabilirsiniz. Güldürmenin yanı sıra eğitici ve ders niteliği taşıyan capsler de mevcut ve dikkat çekmek adına bu tür çalışmalara da imza atabiliyorsunuz.

An itibarıyla ücretsiz olarak fayda sağlayabileceğiniz oluşumlardan bir tanesidir ve hizmet almak adına herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

İşlevsellikten de söz edelim istiyoruz ve birden çok caps yapma olanağı da sağlıyor. En basit örnekle 4’lü kare ya da sütun şeklinde de caps hazırlamanızı kolaylaştıran bir programdır ve bu da alternatiflerin sayısını arttırıyor.

blank

Caps Yapma Programı: Caps Yap 2

Andorid kullanıcılarının faydalanabileceği programlardan bir tanesi olan caps yap 2 uygulaması, kendi capslerini hazırlamak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Tamamen ücretsiz ve taleplerinize birçok farklı konuda yanıt vermeyi de başarıyor.

Bu uygulama sayesinde 5 farklı yazı fontu da sizleri bekliyor olacaktır. Hoşunuza giden bir font ile de çalışmalarınızı daha dikkat çekici hale getirebiliyorsunuz. Bir önceki uygulama ile kıyasladığımızda sütun ve birden fazla caps konusunda hizmet vermediklerini görebiliyoruz.

Yine 3 adımda caps yapma şansına sahipsiniz ve kaydettikten sonra farklı sosyal medya hesaplarında da paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Capsler, yeni internet döneminin en popüler oluşumlarından bir tanesi ve özellikle mizah sayfalarını ziyaret ettiğinizde bunu çok daha net bir şekilde görebiliyorsunuz. Sizlere tavsiye ettiğimiz programları kullanarak kendinize ait caps oluşturabilir ve dilerseniz altınıza imzanızı da atabilirsiniz. Sosyal medyanın en hızlı tüketilen bu görsellerini sizler de kendi mizah anlayışınız ile ortaya koymak ve daha geniş kitlelere hitap etmek isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve uygulamalardan fayda sağlayabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu