Oyun

En İyi Açık Dünya Oyunları

Oyun dünyasının en popüler ve en çarpıcı oyunlarına ulaşabileceğiniz özel bir liste hazırladık. Açık dünya oyunları başlığı altında sizler de bu oyunlara göz atabileceksiniz. Hali hazırda oynamadıklarınız varsa eğer bu liste ile birlikte daha fazla vakit kaybetmeden sizler de download işlemine geçebilirsiniz. Tadı damağınızda kalacak olan kusursuz oyunlardan bahsediyoruz ve dilerseniz listeye hep birlikte göz atalım.

GTA 5

Rockstar Games’in en iyi yaptığı işlerden biri de kesinlikle budur. Grafikler çok daha muazzam ve artık klasik Gta modelinden çıkılıp daha aykırı bir harita yaratmışlar. Oyun içerisinde yalnızca görev yapmıyorsunuz, farklı oyun simülasyonlarına da geçiş yapma şansı elde ediyorsunuz. Aslında bu bir devrim ancak kullanıcıların yorumlarına baktığımızda gayet güzel bir gelişme olduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz.

Gta serisinin son oyununu hemen şimdi indirebilir ve sizler de bu koca haritada kaybolabilirsiniz. Heyecan hız kesmeden devam ediyor ve oyun, en iyiler sıralamasında zirvede yer almayı hak ediyor.

en-iyi-acik-dunya-oyunlari

Thw Witcher: Wid Hunt

Canavarlar ve müttefiklerin büyüleyici dünyasına tanıklık etmeye ne dersiniz? Bir kitaptan uyarlanan ender oyunlardan biri ve hali hazırda oyun piyasasının en iyileri arasında yer alıyor. Serinin en kıymetli oyunlarından biri olduğunu da özellikle belirtmek isteriz. Henüz oynama şansınız olmadıysa vakit kaybetmeden indirebilir ve sizler de bu heyecana tanıklık edebilirsiniz.

Ütopik bir dünyada heyecan ve koruyu aynı anda yaşamak mümkün ve oyunun asıl amacı da tam olarak budur. Grafik kalitesi bakımından da muazzam bir seviyede olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Red Dead Redemptation 2

Vahşi doğada hayatta kalmak için yapmanız gereken birtakım görevler var ve bu oyun tam olarak bunu talep ediyor. Oyun dünyasının en ilgi çekici isimlerinden biri ve listemizde yer almayı da fazlasıyla hak ediyor. Red Dead, oyun piyasasında gerçek bir marka olarak lanse ediliyor ve bizler de bunu savunmaya devam ediyoruz. Listelerinize ekleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Bu arada oyunu indirebileceğiniz çok sayıda ücretsiz platform olduğunu da belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Minecraft

Kaynak toplayarak yeni yapılar oluşturmaya hazır olun. Minecraft artık bir marka ve oyun dünyasında çok özel bir yere sahip durumda. Yediden yetmişe milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı ve bu bunu da fazlasıyla hak ettiklerini düşünüyoruz.

Just Cause 3

İster görev yaparak birilerine zarar verin, isterseniz zararsız bir şekilde uçaktan atlayıp gökyüzünün keyfini çıkartın. Açık dünya oyunları arasında listenin üst sıralarında yer alan bu oyunu da denemenizi tavsiye ediyoruz. Grafikler başarılı ve var olan hikaye de oyunu bir adım daha öne taşıyor. En çok indirilen oyunlardan biri ve biz de bu yüzden bir kez daha tavsiye etmek istiyoruz.

Dünya üzerindeki en popüler oyunlar bu şekilde. Elbette bu listeye eklemeler yapılabilir ancak şimdilik bu kadarı yeterlidir diye düşünüyoruz. Fifa ve Pes gibi markaları da unutmamak gerekiyor ancak bir kısıtlama getirmek istedik. Evde kaldığımız şu günlerde vaktimizi daha eğlenceli şekilde geçirmek adına oyun oynamak kesinlikle doğru bir tercih olacaktır.

Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vereceğini düşündüğümüz oyunlar bu şekilde ve hali hazırda keşfetme fırsatı bulamadıysanız sizler de indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Günlerce ve hatta haftalarca oynayacağınız çok sayıda oyun var ve zamanın asıl akıp gittiğini anlamayacaksınız. Bilgisayar karşısında keyifli vakit geçirmek için bu listeye ihtiyacınız olacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu