AndroidMobil

En İyi 5 SMS Uygulaması

Android telefon kullanıcıları için en iyi 5 SMS uygulaması hakkında detaylar vereceğiz. Sosyal medya ve anlık mesaj uygulamaları karşında popülerliğini yitirmiş olsa da hala kullanılmaya devam etmekde.

Akıllı cihazlarda kullanılan operatörler üzerinden kısa mesaj uygulaması olarak bilinen SMS’ler şimdilerde çok sık kullanılmasa da çoğu kişinin hala ihtiyaç duyduğu uygulamalar kapsamında yer alır. SMS menüsü üzerinde değişiklik yapmak isteyen ve en iyi SMS uygulamasını arayan kişiler için geliştiriciler tarafından sunulmuş olan birçok uygulamaya erişim sağlayabilmek mümkündür. Bu uygulamaları cihaz marketi üzerinden edinebilmek de mümkün olur.

En İyi 5 SMS Uygulaması

blank

Hello SMS Uygulaması

Güzel ve temiz döşenmiş bir ara yüzün yanı sıra uygulama içerisinde yer alan sekmeli sayfaları sayesinde birden çok kişi ile aynı anda mesajlaşabilmek mümkün olmaktadır. Basit bir ara yüze sahip olmasına rağmen kullanıcılarını etkilemeyi başaran bu uygulama grup mesajlaşması özelliğinin yanı sıra günün değişen saatlerine bağlı olarak koyu ya da hafif temalar da sunmaktadır. Gece çöktüğü zamanlarda metin okumak için kullanıcının gözünü yormayan koyu temaları otomatik olarak değiştirir.

Handcent-SMS-Uygulamasi

Handcent SMS Uygulaması

Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için yıllardır değişmeyen bir SMS uygulaması olarak bilinen ve pek çok kişi tarafından kullanılan Handcent SMS, MMS ve metin mesajlarını aynı anda sunmaktadır. Bilgisayar üzerinden mesajlaşma, grup sohbetleri ve Sandbox üzerinden mesajlaşma hizmetleri veren bu uygulamanın oldukça basit bir ara yüzü de bulunmaktadır. Handcent uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirerek cihaza kısa süre içerisinde kurabilmek mümkün olur.

blank

Evolve SMS Uygulaması

Dikkat çekici bir tasarıma sahip olan metin mesajı uygulaması olmasının yanı sıra pek çok özelliği de kullanıcısına sunan Evolve SMS, ara yüzü ile kendine hayran bırakan uygulamalar arasında yer almaktadır. Önceden ayarlanmış mesaj gönderme özelliği, grup konuşması özelliği, özelleştirilebilir bildirim özelliği, lockscreen özelliği, mesajları toplu olarak silebilme özelliği gibi pek çok işlevsel etmene sahip olan bu uygulama kapsamında anlık mesajlaşma yapabilmek mümkün olmaktadır. Temasal pek çok farklılıkları da yer aldığı Evolve SMS uygulaması dahilinde kullanıcının kendisine hitap eden bir temayı indirerek hem uygulama ekranına hem de klavyeye entegre edebilmesi ve bu şekilde kullanım yapabilmesi mümkündür.

blank

Google Messenger SMS Uygulaması

Motorola ve Google Pixel telefonlarda varsıyılan olarak kullanılan SMS uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip uygulamada her mesajda farklı renk ataması yapılıyor.

blank

Pulse SMS Uygulaması

Pulse SMS uygulaması şık görüntüsü ile karşımıza çıkıyor. Sade olmasının yanında istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Mesaj baloncukları oluşturma, kişiye özel tema renkleri, mesaj zaman ayarı, spam listesi oluşturma, arşivleme gibi birçok olanaklar sunmaktadır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu