Oyun

En İyi 10 Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Yeni dönem oyunu olarak nitelendirebileceğimiz ve teknolojiyi kusursuz bir şekilde gözler önüne seren sanal gerçeklik oyunları, aklınızı başınızdan almaya hazırlanıyor. Dilerseniz son dönemin en popüler vr oyunlarına hep birlikte göz atalım ve sizleri de bilgilendirmeye çalışalım.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Superhot

Heyecan verici bir çatışma ortamına adım atmaya hazır mısınız? Superhot, 2016 yılında piyasaya sürüldü ve kısa süre içerisinde büyük ses getirdi. An itibarıyla en popüler sanal gerçeklik oyunları listesinde ilk sırada yer almayı başarıyor.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Skyrim

Rol oyunları kategorisinde ele alabileceğimiz Skyrim, artık marka değeri taşıyor ve milyonlarca oyun sever tarafından tercih edilen popüler bir oyun haline gelmiş durumda. Oyun içerisindeki karakterleri hissetmek ve süreci onlarla birlikte daha kusursuz bir şekilde yaşamak istiyorsanız eğer daha fazla vakit kaybetmeyin.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Subnautica

Sanal okyanus gezegenini keşfetmeye hazır mısınız? Bu keşif sizleri de fazlasıyla heyecanlandıracak ve beklentilerinize kusursuz bir şekilde yanıt verecektir. Sanal gerçeklik oyunları listesinde üçüncü sırada yer alan bu eşsiz oyuna sizler de sahip olabilirsiniz.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Robo Recall

Düşmanlarınızın güçlü robotlar olduğunu unutmayın… Sahip olduğunuz ve olacağınız çok özel ateşli silahlar ile birlikte onların canına okuyabilir ve savaş meydanından galip ayrılabilirsiniz. Sürükleyici bir hikaye sizleri bekliyor ve yine tavsiye ettiğimiz oyunlardan bir tanesidir.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Project Cars II

200’e yakın farklı model araç ile birlikte gerçek bir yarış heyecanı sizleri bekliyor. Otomobil yarışları konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız eğer tercih etmeniz gereken oyunlardan bir tanesi de Project Cars olmalıdır.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Minecraft

Dijital ortamların en popüler oyunu haline gelen Minecraft, yediden yetmişe çok kalabalık bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Sanal gerçeklik dünyasında da yerini alan bu oyunu henüz keşfetme fırsatı bulamadıysanız bir an önce edinmeniz gerekecektir.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Keep Talking and Nobody Explodes

Bir bulamaca ne kadar heyecan verici ve sürükleyici olabilirse bu oyunda da bu hissi iliklerinize kadar yaşıyorsunuz. Patlamaya hazır bir sistem aktif hale getirilmiş durumda ve sizlerin görevi de patlamaya engel olmak. Bunun için çok fazla alternatif var ancak emin olun patlamayı engellemek tahmin ettiğinizden daha zor.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

Farpoint

Doğaüstü canlıları öldürmek için elinizde muazzam silahlar olacak ve bu silahları doğru bir şekilde kullandığınızda sizler de insanlık için önemli bir yere sahip olacaksınız. Onlara yardım etmeye hazır mısınız? Bu kez savaş farklı bir boyuta taşınıyor…

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

The Climb

Yüksek tepelere tırmanmak ve bu tepelerden iniş yapmak gerçek dünyada sizi heyecanlandırıyor olabilir ve adrenalin tutkunu iseniz bunu sanal gerçeklik oyunları ile de yerine getirebiliyorsunuz. The climb tam da sizlerin aradığı gibi bir oyun ve dünya üzerinde en çok tercih edilenler sıralamasında üst sıralarda kendine yer buluyor. Heyecan her geçen gün bir üst seviyeye taşınıyor ve adrenalini iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

blank
Sanal Gerçeklik VR Oyunları

The Talos Principle

Bir bulmaca ne kadar ilgi çekici olabilir diyorsanız eğer bu oyunu mutlaka edinmelisiniz. Sıra dışı bulmacalar ve puzzle deneyimi için tavsiye edebileceğimiz popüler oyunlardan bir tanesidir. Daha kompleks çalışmalar karşınıza çıkıyor ve emin olun oynadığınızda bize hak vereceksiniz.

Sanal gerçeklik oyunları listesinde bu oyuna da yer vermek istedik ve zaten birçok kaynağa göz attığınızda bu ismi sizler de görebiliyorsunuz. Puzzle tutkunları için tasarlanmış alternatif bir oyun ancak bugüne kadar rastladığınız alternatifler arasında en iyisi olduğunu da belirtmek isteriz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu