Yazılım

En Güzel Video Kesme Programları

Sunum yapmak ya da arkadaşlarınız ile paylaşmak adına sizler de eşsiz vidyolar hazırlayabilir ve daha etkili bir çalışmaya imza atabilirsiniz. Bunun için profesyonel video kesme programı desteği almanızda fayda var.

Ücretli programların yanı sıra herhangi bir şekilde ücret ödemeden hizmet alabileceğiniz isimler de var. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden sektörün en çok tercih edilen markalarına göz atalım ve kullanım hakkında da bilgi vermeye çalışalım.

Easy Video Splitter

MPEG, WMV, AVI, DIVX, ASF ve çok daha fazlasını destekleyen güçlü bir ara yüze sahip… Easy video splitter, bu işe henüz yeni başlayacak olan kullanıcılar için gayet ideal ve tavsiye edebileceğimiz programlardan bir tanesidir. Kullanımı oldukça basit ve sahip olduğu ara yüz de bunu en iyi şekilde destekliyor.

Bir diğer detay ise uzun vidyolardan alıntı yapabiliyor ve dilediğiniz bölümü farklı vidyolara saniyeler içerisinde ekleyebiliyorsunuz. Kesme ve ekleme işini daha kısa sürelere yayan bu programı hemen şimdi indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Free Video Cutter

Kullanışlı isimlerden bir diğeri ile karşınızdayız… 3GP, MP4, AVI, MOV, WMV, RM, MPG, DAT, RM, FLV gibi formatları destekliyor olması bu uygulamayı çok daha popüler ve tercih edilir hale getiriyor. Vidyo kesme işleminde gerçek bir ön izleme ekranının var olması da kullanıcılar için artı bir değer olacaktır. Kesmek istediğiniz vidyo üzerinde çok daha kolay işlem yapabiliyor ve süreleri işaretleyerek sizler de saniyeler içerisinde ilgili alanı kaydedebiliyorsunuz.

Ücretsiz olması da en önemli detaylardan bir tanesidir ve herhangi bir şekilde ödeme yapmak istemiyorsanız eğer sizler de bu programı tercih edebilirsiniz. Kurulumu da oldukça kolay ve yeni başlayanlar için tavsiye edebileceğimiz isimlerden bir tanesidir. Kendinize ait gerçek bir vidyo klip oluşturmadan önce ön izleme ekranını da detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede ortaya koyduğunuz işin nasıl bir hal aldığını görüntüleyebiliyor ve dilerseniz daha fazla ekleme ya da çıkarma işlemi yapabiliyorsunuz.

blank

Cutter Max

İlgili dosyalar üzerinde farklı işlemler yapabilmenize fırsat sunan ücretsiz programlardan bir diğeridir. Keseceğiniz her alan için ayrı ayrı işlem yapma ayrıcalığı sunuyor ve profesyoneller için muazzam bir fırsat sunduğunu da belirtmek isteriz. Sahip olduğu ara yüz sayesinde kullanışlı bir yapılanma karşımıza çıkıyor ve farklı formatlarda da kayıt alabiliyorsunuz.

Hemen hemen tüm video formatlarını desteklediği ifade ediliyor ve zaten kullanıcı yorumlarını incelerseniz bunu sizler de daha net bir şekilde fark edeceksiniz.

Video Cutter Joiner

Uzun vidyoları dilediğiniz gibi kesebilecek ve aynı zamanda ticari logoları ya da var olan imzaları da sorunsuz bir şekilde ayırabileceksiniz. Dilerseniz logo ya da imza ekleme şansına da sahipsiniz ve çok daha geniş bir yelpazede hizmet verdiğini hatırlatmak gerekiyor. Bu program ile birlikte format değişikliği de yapabiliyorsunuz ve an itibarıyla bu konuda en zengin yelpazeye sahip olan program olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Profesyoneller tarafından tavsiye edilen bu uygulamayı hemen şimdi indirebilir ve sizler de vidyo kesme çalışmalarınızı başlatabilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen Video Kesme Programlarının tamamı ücretsizdir ancak dilerseniz uygulama içi alış veriş ile birlikte yeni özellikler de açtırabiliyorsunuz. Çok uygun rakamlar ile birlikte programı daha kusursuz bir seviyede kullanmak mümkün ve yine profesyonel çalışmalarınızda bu detay sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Dilediğinizi seçebilir ve vidyo kesme işlemi için adımlarınızı bir an önce atabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu