Online dünyada kendinize bir nick belirlemek ister misiniz? En güzel takma isimler başlığı altında özel bir liste hazırlamaya çalıştık ve eminiz ki sizlerin de ilgisini çekecektir.

Yaratıcılık konusunda olduğu gibi mizahi ögeler barındıran ya da sizleri daha duygusal bir kimlik ile sanal aleme servis edecek olan takma isimler de mevcut. Geniş bir yelpazede yardımcı olmaya çalışacağız ve tavsiyeleriniz doğrultusunda da yine bu listeyi güncellemeye devam ediyoruz.

Takma isimler sayesinde sizler de profillerinizi daha gizemli ve daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi sosyal medyada bu isimler daha popüler ve merak uyandıran her detay, emin olun sizlere daha fazla takipçi kazandıracaktır. Sayfalarınızda olduğu gibi kişisel profillerinizde de bu isimleri kullanabilirsiniz.

Etkileyici Takma İsimler

Kişisel hesaplarınızın yanı sıra satış yapacağınız ticari sayfalarda ya da paylaşım sayfalarında da bu isimlerden faydalanabilir ve yardım alabilirsiniz. Aklınıza bir şey gelmiyor ve tıkanıp kaldığınızı düşünüyorsanız eğer editörlerimizin hazırladığı listeyi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

AlfaKara Adam
Ateşli hatunKaranlık adam
AyyaşKartal
BacaksızKayıkçı
Bal dudakKedi Kız
BalımKeko
Baş melekKirli Sakal
BaşkanKobra
BetonKoca bebek
Beyinsiz EinsteinKoca oğlan
Bilgi kütühanesiKöse
BoğaKraliçem
BonfileKurabiyem
BöcekKurt Adam
BrownieKuzum
BrowniemLord
Bugs BunnyMabedim
BukalemunMaço
BücürManyak
Büyük patronMarslı
CasperMatkap
CimcimemMaymun
CrazyMayonezli ketçap
Çakal CarlosMemo
Çılgın KaptanMeraklı
Çılgın KızMinik kuş
ÇingeneMinnoş
ÇirkinMüco
Dağınık AdamNefesim
DedeNino
DehaOksijenim
Deli yürekÖmür
DelikanlıPanda
DingoPırıltım
Dişi kurtPofuduk
DümdükPrenses
EmbesilPrensesim
FıstıkPsikopat
FilRomantik serseri
Filesiz PotaSarı
FirariSevdiceğim
GaripSevimsiz
GökkuşağıSırık
GökkuşağımStiletto
Gökyüzü suratlıSümsük
GüzellikSütlü çikolatam
HacıTahta kafa
HackerTarzan
HanımcıTaş
HerkülTırışka
Hiper aktifTilki
HocaTriliçe
Issız adamTroll
İronmanUzaylı
İsoUzun
JelibonYakışıklı
JojoYaralı Yüz
KadaYaratık
KahramanYarim
Kahve kokusuYaso
Kalbimin sesiYeniçeri
Kalp ağrısıYılan
KaptanZıpkın

Klişe haline gelen isimleri tercih etmiyor ve tam aksine özgün olması için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. En güzel takma isimlerin yanı sıra yaratıcılık sınırlarını zorlayan isimler ile de sizlere yardımcı olmak gibi bir amaca sahibiz. Listeyi incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde görecek ve anlayacaksınız.

Komik Takma İsimler

Eğer bir mizah sayfasına sahip iseniz ve bu sayfayı en iyi anlatacak takma isme ya da isimlere ihtiyacınız varsa sizler de komik takma isimler başlığı altında yer alan listeye detaylı bir biçimde göz atabilirsiniz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi daha özgün bir sunum hazırlıyoruz ve taklitlerden uzak durmaya özen gösteriyoruz.

Bu sayede sizler de anonim olarak takılabilecek ve sosyal medyada daha fazla dikkat çekeceksiniz. Bildiğiniz gibi dijital ortamda birçok şahıs profili ve birçok sayfa, bu tür isimler ile birlikte karşımıza çıkıyor ve gizem yaratarak daha fazla takipçiye erişim sağlıyorlar. Karar verme konusunda zorlanıyor ve bir şeyler üretemiyorsanız eğer bu listeden yardım almanız yeterli olacaktır.

İlgi Çekici Takma İsimler

Hem sizlerin hem de genel takipçi kitlesinin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz çeşitli takma isimleri tek bir çatı altında toplamak istedik. Editörlerimiz bu konudaki araştırmalarına hız kesmeden devam ediyor ve sizlere yardımcı olabilmek adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını yapıyorlar. Mutlaka size uygun bir isim bulacak ve bu ismi sayfalarınıza dahil edeceksiniz.

Akyazımİçim Dışım
Amademİlk Fecrim
Armutcukİlkim
AşkilifilitomKal’Ben
AteşimKaramelam
AyazımKavurmam
AydınlığımKayan yıldızım
Ayna kafalımKesik kaş
BalliKıçı Kırık
Başımın belasıKilçuk
Bayram şekerimMaus
BereketimMeftunum
ÇakırımMutluluğum
ÇarpıntımNainom
ÇıtalımÖzdeşim
Çim adamPamuk
Duygu selimPerim
EmeğimPirayem
EmeğimSebebim
GecemSemaverim
GönlümSonum
Gönlümün MührüŞahikam
GözyaşımŞiirim
GülüşümŞöbiyetim
Gün IşığımTatlı cadım
GünebakanımTattoocu
HamsimTek keyfim
HayalimTelafim
Hayat FelsefemToprağım
HeyecanımTüycük
HıçkırığımYangınım
HuzurumYar’ım
IşığımYüreğim

Kendi adınız ile yer almanız ne yazık ki çok fazla ilgi çekmiyor çünkü insanlar, takip ettikleri kişinin gizemli olmasını daha dikkat çekici buluyorlar. Sosyal medyada yer alan birçok sayfayı incelerseniz eğer bunu daha net bir şekilde görecek ve anlayacaksınız.

Sevgiliye Takma İsimler

Kendinizi romantik bir kişi ya da sayfa olarak tanıtmak ister misiniz? O halde editörlerimizi sizler için hazırladığı duygusal takma isimler listesine göz atmanız yeterli olacaktır. Burada sayısız isim var ve her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. Bu kalabalık liste sayesinde sizler de aradığınız takma isme daha kısa süre içerisinde ve daha kolay bir şekilde ulaşacaksınız.

AlfaKahve kokusu
AyyaşKaptan
Bal dudakKara Adam
Baş melekKaranlık adam
BetonKartal
Beyinsiz EinsteinKedi Kız
Bilgi kütühanesiKeko
BoğaKirli Sakal
BonfileKobra
BrownieKoca bebek
Bugs BunnyKoca oğlan
CasperKurt Adam
CrazyLord
Çılgın KaptanMaço
Çılgın KızMayonezli ketçap
Dağınık AdamMinik kuş
Deli yürekMinnoş
DelikanlıNino
DingoPanda
Dişi kurtPofuduk
Filesiz PotaPrenses
FirariRomantik serseri
GaripSarı
GökkuşağıStiletto
Hiper aktifTahta kafa
Issız adamTilki
İnekTroll
JelibonUzaylı

Bu konuda iddialıyız ve daha önce kullanılmamış olan birçok takma isim ile birlikte sizler de taleplerinize yanıt alabileceksiniz. İncelemelerinizi yaparak en uygun ismi tespit edebilir ve kişisel profillerinizde ya da sayfalarınızda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz