Oyun

Eğlenceli Google Oyunları

Bilişim dünyasının içinde olmasanız bile bu ismi gün içerisinde sıkça görüyorsunuz. Google’den bahsediyoruz ve internet aramalarınızda da her daim ondan yardım alıyorsunuz. İnternetiniz olmadığı zamanlarda ise Google oyunları ile birlikte sizler de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik bu oyunları çevrim dışı oynuyorsunuz ve internet bağlantısına ya da herhangi bir şekilde ücret ödemenize de gerek yoktur.

Birçok kaynakta gizli Google oyunları başlığı altında verilen keyifli oyunları siz değerli oyun severler ile de paylaşmak istiyoruz. Mini oyunlar olarak da değerlendirmek mümkün ancak internet bağlantısını beklerken keyifli vakit geçirmek isteyenler için gerçekten güzel bir etkinlik türü olacağını düşünüyoruz.

Google, bu tür fırsatlar ile birlikte her daim dikkatleri üzerine çekiyor ve gerçek bir marka yaratmak için de bu tür detaylara her zaman için ihtiyaç vardır. Dilerseniz gelin hep birlikte bu eğlenceli mini ve gizli oyunlara göz atalım.

Google Oyunları T-Rex

Çevrim dışı olduğunuz zamanlarda, yani internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda Google sizlere bir fırsat sunuyor. T-Rex de bu fırsatlardan bir tanesi de ve klavyelerinizin boşluk tuşuna bastığınız takdirde sizler de dinozoru harekete geçirebiliyorsunuz. T-Rex ile birlikte keyifli bir maceraya adım atmak isterseniz eğer yapmanız gereken tek şey budur.

Kaktüslerle dolu bir yolda sizler de onu sorunsuz bir şekilde hareket ettirmek durumundasınız. Space tuşu ile birlikte T-Rex zıplayacaktır ve karşınıza kaktüs çıktığı takdirde sizler de bu tuşlu kullanabilirsiniz. Buradaki tek hedefiniz ise kaktüslerden korunmak ve en yüksek skoru edinmektir.

blank

Mini oyunlar kategorisinde yer alan bu oyun, internet bağlantısını beklerken keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi sağlıyor ve oynaması da gayet kolay.

Google Oyunları Atari Breakout

Google görseller üzerinde Atari Breakout şeklinde bir arama yaparsanız eğer bu eğlenceli oyun ile karşı karşıya geleceksiniz. Atari tarafından piyasaya sürülen bu oyun da gerçekten eğlenceli ve oynaması da bir hayli basit görünüyor. Mouse kontrolü ile birlikte topu yönlendirebilir ve karşınızdaki kutucukları dağıtabilirsiniz. Oyundaki en önemli amaç topu düşürmeden en yüksek skora ulaşmak olacaktır ve elde ettiğiniz puan her seferinde sisteme kaydediliyor. Dilediğiniz zaman Google görseller üzerinden erişim sağlayabilir ve bu heyecan verici oyunu sizler de oynayabilirsiniz.

Google Oyunları Pac-Man

Atari döneminde hepimizin yakından tanıdığı ve severek oynadığı oyunlardan biri olan Pac-Man, Google logosu ile birlikte çok daha keyifli bir hal alıyor. Google üzerinden bir rama yaptığınız takdirde sizler de bu oyuna erişim sağlayabilecek ve hiçbir ücret ödemeden oynayabileceksiniz.

Sizi takip edenler olacaktır ancak merak etmeyin yönlendirmeleriniz ile birlikte onlardan kaçabiliyor ve görevi kusursuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Geçmişe dönmek ve nostalji tercihinde bulunmak adına sizler de bu oyunu listelerinize dahil edebilirsiniz.

Google Basketbol Oyunu

Sıra dışı bir basketbol oyunu ile karşınızdayız. Yine Google üzerinden arama yaparsanız eğer bu oyuna ulaşabilirsiniz. Oyundaki amaç ise en fazla basketi atmak ve bunu da Space tuşu ile yapabiliyorsunuz. Sevimli bir karakteri yönetiyorsunuz ve basketbol sahasında Google ambleminin olduğu bir alanda atış yapıyorsunuz.

Space tuşu ile birlikte topu dilediğiniz hızda fırlatabilirsiniz ve ne kadar çok basket atarsanız rekora da o kadar çok yaklaşmış olacaksınız. Bu keyifli oyun için de herhangi bir ücret ödemenize gerek yok ve ücretsiz olmasının yanı sıra kolay oynanabilir olması da dikkatinizi çekecektir diye düşünüyoruz. Hemen şimdi inceleyebilir ve hatta birkaç serbest atışa da imza atabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu