MobilYazılım

EaseUS MobiMover Pro ile iPhone Veri Transferi

Eski iPhone mobil telefonunuzdan, yeni iPhone telefonunuza EaseUS MobiMover Pro programı ile veri transferi yapabilirsiniz.

EaseUS MobiMover Pro Nedir?

EaseUS MobiMover Pro, bir veri transferi yazılımıdır. Aktarım işlemlerinde kullanılmakta olan yazılım aracılığı ile, bilgisayar üzerinden iPhone cihazına, iPhone cihazından da bilgisayarlara veri aktarımı yapılır. Ücretsiz deneme versiyonu da bulunan yazılım aracılığı ile transfer dışında da çok sayıda işlem yapılabilmektedir. EaseUS MobiMover Pro programı, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, ve bütün iOS 12 cihazlarına tam olarak destek sağlamaktadır.

EaseUS MobiMover Pro ile Neler Yapılır?

  • iPad ile iPhone ve cihazlarının yedekleri alınır.
  • Dosya paylaşım işlemleri iOS cihazları arasında gerçekleştirilir.
  • iPad ile iPhone arasındaki veriler eşitlenir.
  • Eski model iPad ile iPhone cihazlarından yeni olan iPad ile iPhone cihazlarına veri aktarımı yapılır.
  • Veri kayıplarına karşı önlem almak amacı ile, iPad ile iPhone cihazlarında ki veriler bilgisayar üzerine yedeklenir.
  • Cihazlarda daha çok depolama alanı açmak amacı ile iPad ve iPhone içerisinde yer alan veriler, başka yerlere aktarılır.

blank

EaseUS MobiMover Pro Sürüm Farkı Nedir?

Ücretsiz sürümüne göre EaseUS MobiMover Pro Sürümünün en önemli farkı, tam olarak teknik destek vermesidir. Bütün fotoğraf, ses, kitap dosyaları pro sürümünde yönetilebilir ve istenildiği takdirde farklı bir cihaza transferi sağlanabilir. EaseUS MobiMover programının en önemli özelliklerinden birisi de iOS 11 ile uyumlu olarak çalışması, kolay ve hızlı olarak veri transferi yapılmasını sağlamasıdır. Sadece bir tık ile iPad ile iPhone ve cihazındaki veriler, diğer bir iPad ya da iPhone’a aktarılabilmektedir.

EaseUS MobiMover Pro yazılımı içerisindeki profesyonel tasarım, iOS cihazlarının içerisinde yer alan verilerin kolaylık ile kontrol edilmesini sağlar. Program basit bir yapıya sahip olduğundan, bu işlemleri basit birkaç adımda gerçekleştirmek mümkün olmakta ve karmaşık işlemler ile uğraşmaya lüzum kalmamaktadır. İşlemi yapmak için, iki cihazı birbirine bağlamak, programı indirip çalıştırmak ve transferini yapmak istediğiniz verileri seçmek yeterli olmaktadır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu