Oyun

EA’dan yeni bir oyun!

 

Electronic Arts, mobil oyun sektörüne hızla girişim yapmaya devam ediyor. oyun konsolları üzerinde ki başarısını mobil dünyada da sürdürmeyi planlayan EA, İllumination Entertainment ve Universal ile anlaşmalar yaptı. Bu anlaşmalar ile beraber artık Despicable Me serisinden bildiğimiz Minionların mobil oyunlarını yapacak!

 

Minions Paradise, ortaklıkla beraber bu yaz tüm mobil cihazlara sunulacak! Oyuncular bu yeni oyunlar beraber Minion ütopyası yaratabilmek için Phil adlı karakterle oyunlar oynayacak! EA, proje de tek başına çalışmayacak ve ortaklık anlaşması yaptığı İllumination Entertainment ve Universal gibi firmalarla beraber çalışacak! Müziklerin, animatörlerin ve yazarların oyun serilerin de EA’ya yardım edeceği açıklanırken, serinin diğer oyunları için henüz net bir açıklama yapılmadı. EA’nın mobil girişime bu kadar çok önem vermesi de, artık pek çok yaştan insanın mobil oyunlara daha fazla önem vererek bilgisayar ve konsol oyunlarını geri de bıraktığından sebep!

 

EA’dan yeni bir oyun

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu