Oyun

CS:GO Satın Alma Menüsü Nasıl Açılır?

Dünyayı kasıp kavuran oyunlardan biri olan Counter Strike, online oyuncuların favorileri arasında yer alıyor. Cs:Go’da satın alma menüsü nasıl açılır sorusu ile karşınızdayız ve tabii ki bu soruya doğrudan yanıt vereceğiz. Dilerseniz öncelikli olarak oyuna detaylı bir şekilde göz atalım ve henüz tanışmayanlar için bilgi aktarmış olalım.

Counter Strike, internet kafe döneminin en popüler oyunlarından biri ve şimdilerde yaşam alanlarımızda da yerini almış durumda. Kantır ve terörist mücadelesini basit ancak eğlenceli bir şekilde karşımıza çıkartan oyunun kontrolleri de gayet basit ve kavramak çok daha kolay.

Şimdilerde online olarak oynayabiliyor ve dünya üzerindeki en iyi oyuncular ile rakip ya da takım olabiliyorsunuz. Savaş oyunlarının daha basite indirgenmiş hali ve belli başlı odalarda savaşarak kazanmayı hedefliyorsunuz. İnternet kafe kültürünün en kıymetli oyunlarından biri ve henüz tanışmadıysanız bir an önce download etmenizi de tavsiye ediyoruz.

Şimdi dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan asıl konumuza geçelim ve satın alma menüsünü nasıl açabileceğinize hep birlikte göz atalım.

CS:GO Standart Satın Alma Menü Tuşu

Oyun içerisinde herhangi bir değişiklik yapmadıysanız eğer standart satın alma menüsüne e tuşuna basarak ulaşabilirsiniz. Başlangıç noktasında iken e tuşuna basarsanız eğer direkt olarak bu menü açılacak ve sizler de işlem yapabileceksiniz. Bu tuş sizleri oyun içerisinde rahatsız ediyorsa eğer konsol ayarları bölümünden ya da kontrol ayarları menüsü üzerinden dilediğiniz tuşa atama yapabilirsiniz.

Satın alma menüsünü farklı bir haritada açmak gibi bir düşünceniz varsa eğer tabii ki daha zahmetli bir süreç karşınıza çıkıyor. Dilerseniz bu süreci de yine detaylı bir şekilde inceleyelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

  • Konsolu açarak adımlarımızı atalım.
  • Hemen ardından mp_buy_anywhere 1 komutunu girelim ve devam edelim.
  • Bu kod sonrasında dilediğiniz yerde satın alma menüsünü sorunsuz bir şekilde açabiliyorsunuz ve yapmanız gereken tek şey bu olacaktır.
  • Satın alma menüsü ile birlikte zaman ayarlama işlemini de yine bu adımlar ile birlikte sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz ve aslında birçok oyun sever de bu yöntemi tercih ediyor.
  • Bu komutun sizlere sağlayacağı bir diğer fayda ise oyunu dilediğiniz gibi özelleştirebiliyor olmanızdır. Aslında işlevsel bir kod ve bu kodu bir yerlere kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu adımları takip ederek sizler de satın alma menüsüne dair merak ettiğiniz tüm sorulara doğrudan yanıt alabilirsiniz. Dünyayı kası kavuran ve milyonlarca oyun severe ulaşmayı başaran bu eşsiz oyuna dair merak edilenleri yanıtlamaya devam ediyoruz. Her geçen gün daha fazla oyuncu tarafından tercih ediliyor ve bunu da fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz.

Henüz keşfetme şansınız olmadıysa eğer en azından 1.5 versiyonu indirebilir ve küçük bir alıştırma yapabilirsiniz. Kesinlikle hayran kalacak ve hatta kısa süre içerisinde bağımlısı olacaksınız. Oynanışı ve kontrolleri gayet basit ve diğer savaş oyunlarına kıyasla herhangi bir strateji de içermiyor.

Eğer iyi bir nişancı olduğunuzu ve sesleri iyi dinleyen bir oyuncu olduğunuzu düşünüyorsanız bu oyunda başarılı olabilirsiniz. Çok sayıda item ve silah ile birlikte keyifli bir savaş ortamı sizleri bekliyor ve dilerseniz botlarla dilerseniz de online olarak daha kalabalık bir oyuncu kitlesi ile bu heyecana tanıklık edebilirsiniz. Stres atmak ve eğlenmek için harika bir seçenek olacağını düşünüyor ve sizlere de tavsiye ediyoruz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu