Oyun

CS:GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Efsane oyunlar arasında her zaman yerini koruyan CS:GO’da isim değiştirmek için zorlanıyor musunuz? Birazdan vereceğimiz yöntemi uygulayarak CS:GO nick değiştirme işlemini kolayca yapacaksınız.

Oyun dünyasının beklide en çok iz bırakan ve hali hazırda efsane oluşunu seyrettiğimiz isimlerden bir tanesi de Cs Go olacaktır. İnternet kafelerde harcadığımız zamanlarda bu oyunu saatlerce oynadık ve büyük keyif aldık. Milyonlarca oyun severe ulaşmayı başaran ve basit grafiklerine rağmen harikalar yaratan bu oyun, Steam’de yerini almış urumda. Henüz keşfetme ya da oynama şansınız olmadıysa sizler de bir an önce download edebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Yediden yetmişe çok kalabalık ve geniş bir kitleye hitap eden bu oyun sayesinde eminiz ki sizler de heyecanı zirveye taşıyacak ve beklentilerinize de doğrudan yanıt alıyor olacaksınız. Online oynanabiliyor ve dünyanın öbür ucundaki oyun tutkunları ile mücadele edebiliyorsunuz.

CS:GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  • Steam hesaplarınızı açın.
  • Üst menüde hemen sağ tarafta yer alan isminize tıklayın.
  • Açılan menüde profil butonuna tıklayın.
  • Yeni pencere üzerinden profili düzenle butonuna tıklayalım.
  • Nick yazan kısma yeni nikinizi girip kaydet butonuna basın.
  • İsim değiştirme işlemi başarılı bir şekilde yapılmış olacaktır.

csgo-isim-nick-degistirme

CS:GO Ücretsiz Oynanabiliyor mu?

Eğer steam hatası almazsanız tabii ki ücretsiz oynayabilirsiniz ancak online mod için ödeme yapmak zorundasınız. Steam üzerinden satın alabileceğiniz oyunun fiyatı şu an için gayet uygun ve bizler de satın almanızı tavsiye ediyoruz. Tabii en azından test edeyim ya da biraz olsun inceleme yapayım derseniz torrent linklerini de kullanabilirsiniz.

İsim değiştirme başlığı altında oyun hakkında bazı bilgiler de vermek istiyoruz. 1.6 versiyonu hepimizin çocukluğu ve aslında gerçek bir nostalji değeri taşıyor. Valve, bu oyunu daha modern hale getirmiş ve grafiklerde biraz düzenleme yapmış. Aslında değişen tek şey bu. Oyuna giriş yaptığınızda yine geçmişe gidecek ve çocukluğunuzu ya da gençliğinizi hatırlayacaksınız. Gayet keyifli bir oyun ve cihazlarınızda yer almayı da fazlasıyla hak ediyor.

İsim Değişikliği Oyun İçerisinde Yapılıyor mu?

Steam’e bağlı olduğunuz için oyun içerisinde isim değişikliği yapma şansınız olmayacaktır. Steam üzerinden bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz ve bunun dışında herhangi bir alternatif ne yazık ki karşınıza çıkıyor. Nick, her oyuncu için gerçek bir kimlik gibi ve hatta bazı popüler oyuncuları da isimleri ile değil, nikleri ile tanıyoruz. Sizler de nik belirlerken bu detayı göz önünde bulundurmak durumundasınız ve anonim takıldığınız online dünyada bu isim ile nam salabilir ve geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

CS:GO Ücretsiz Nasıl İndirebilirim?

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi bunu torrent linkleri ile ya da illegal dediğimiz oyun download adresleri üzerinden yapabilirsiniz. crack işlemi yapmadığınız takdirde Steam devreye girecek ve oyunu oynamanıza müsaade etmeyecektir. Oyundan tam verim elde etmek ve yine oyunun tüm hikayelerine erişim sağlayabilmek için satın almak daha doğru bir hamle olacaktır diye düşünüyoruz.

Fiyatı oldukça uygun ve hatta steam’de yılbaşı indirimi kapsamında da büyük bir indirim ile sunuldu. Henüz inceleme fırsatınız olmadıysa ya da bir steam hesabınız yoksa sizler de harekete geçebilir ve kendinize bir hesap oluşturabilirsiniz. Bu keyifli oyunu tekli moda oynayabileceğiniz gibi eğer dilerseniz online olarak da oynayabilir ve dünyanın öteki ucundaki counter tutkunları ile birlikte harika bir çatışma ortamı yaratabilirsiniz. Gerçekten keyifli ve sizleri de gençlik yıllarınıza götürecek nostaljik bir oyun.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu