blank

Çin’ den Çift Ekranlı Yeni Telefon!

Günün birinde çift ekrana sahip telefonların üretileceği söylenmiş olsaydı acaba inanır mıydık diye düşünürken, bu durumun çoktan başımıza gelmiş olduğunu sizlere söyleyelim. Daha önce YotaPhone’ un bu girişimde bulunarak, piyasaya sunduğu çift ekranlı telefonu, kitleler tarafından büyük bir ilgi ve merak kaynağı olmuştu. Tam buna yeni yeni alışıyoruz derken bir bomba da Çinli firma, Siswoo’ dan geldi. Siswoo yeni çift ekranlı telefonu R9 Darkmoon’ u geçtiğimiz günlerde basına tanıtarak, tüm ilginin odağı oldu.

YotaPhone’ nin ardından, Çin’ den çift ekranlı yeni telefon haberinin gelmesi ile tüm gözler Çin’ e çevrildi. Siswoo markası ise, R9 Darkmoon adını verdikleri yeni çift ekranlı telefonunun tanıtımını yaptı. R9 Darkmoon’ un genel olarak, YotaPhone ile aynı özelliklere sahip gibi görünse de, içerik itibari ile YotaPhone’ den biraz daha üstün olduğu söylenebilir.

Siswoo 1 Çin’ den Çift Ekranlı Yeni Telefon!

Peki, R9 Darkmoon’ un özellikleri neler?

R9 Darkmoon, öncelikle 13 megapiksellik bir arka kamera ve 8 megapiksellik de bir ön kameraya sahip olarak tasarlanmış. 5 inç’ lik ve 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde bir ana ekran ve 4.7 inç’ lik, 540 x 960 piksel çözünürlüğünde de bir arka ekrana sahip. Ayrıca 1.7 GHz hızında çalışan MediaTek MT6752 işlemcisini bulunduran cihaz 32 GB’ lık bir dahili hafızaya ve 3 GB’ lık da bir RAM’ a sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz