Mobil

Casper VIA V11 Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’de akıllı telefon pazarında her geçen gün kendisine yer bulmaya başlayan Casper, yeni modeli  Casper VIA V11 özellikleri ve Fiyatı merakla beklenmektedir. VIA V10 modelinde 5.1 mm inceliğiyle dikkat  çekmeyi başarmıştı. Yazımızda paylaştıklarımız tamamen söylentilerden ibarettir. Bu kez karşımıza nasıl çıkacak hep birlikte göreceğiz.

Casper VIA V11 özellikleri

Ön yüzü Gorrilla Glass 4, gövdesi uçaklarda kullanılan çelik malzemeyle güçlendirilen metal kasa ve yaklaşık 120 gram ağırlığında olması bekleniyor. 5 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlükte ekran yer alıyor. Donanımsal özellikleri ise 2.1 GHz hızında 8 çekirdek işlemci ve 3 GB RAM bulunuyor. 13 MP arka ve 5 MP ön selfie kamerası var. Ayrıca 3000 mah batarya ve Parmak izi okuyucu da beklentiler arasında yer alıyor.

Casper VIA V11 Fiyatı ise 1200 TL civarında olacak.

Casper piyasaya sunduğu her akıllı telefonla, tasarım ve özellikleri bakımından önümüzdeki günlerde kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor. Yerli marka akıllı telefonlar arasında günden güne artan rekabet Casper’ı olumlu etkimesini temenni ediyoruz. Sizlerde Casper VIA V11 modeli için beklentilerinizi aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu