Blog

Bedava Internet Veren Işletmeler

Günümüzde hemen her yerden internete girmek artık çok kolay. Bedava internet (WiFi) veren işletmeler nerede? Özellikle seyahatler sırasında internet bağlantısına kim ihtiyaç duymaz ki? Yada bir cafede zaman geçirirken, telefonda internet tasarrufu yapmanın bir manası var mı? Uzun süre internet bağlantısı olmadan vakit geçirmek kimseyi mutlu etmez. Bedava WiFi hizmeti veren işletmeleri bulmak büyük nimet. Bu yazımızda sizlere bedava internet veren işletmeleri bulmanız için birbirinden farklı yöntemler vereceğiz.

Bedava WiFi veren işletmeler

Çevrenizde bulunan işletmelerin hemen hepsinde internet var. Bunlardan bazılarını belirtmek gerekirse Cafeler, Restorantlar, Alışveriş Merkezleri, Benzinlikler, Belediye Binaları, Şehir Meydanları ve Parklar, Kütüphaneler, Havaalanları, Otobüs Terminalleri  gibi daha birçok konumda bedava internet var biliyor musunuz? Daha farklı işletmelere ise bedava internet hizmeti olup olmadığını sorun. Girişte bedava internet olduğunu belirtilmemiş işletmelere şifreli bağlantı varsa bile görevlisine rica ederek şifreyi öğrenmeniz mümkün.blank

Bedava internet veren havaalanları

Havaalanında uçuş beklerken sosyal medyada vakit geçirmek veya internetten işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Artık çoğu havaalanında ücretsiz internet hizmeti bulunuyor. Bazı havaalanlarında ise ücretsiz internet kullanımı sınırlı olarak verilmektedir. İşte ücretsiz internet hizmeti veren havaalanlarının listesi.

Ankara (Esenboğa) Havaalanı 1 saat kullanım ücreti 10 TL.

Antalya Havaalanı 1 saat kullanım ücreti 10 TL.

İstanbul (Atatürk) Havaalanı 120 dakika kullanım ücretsiz.

İstanbul (Sabiha Gökçen) Havaalanı 1 saat kullanım ücreti 10 TL

İzmir Havaalanı 1 saat kullanım ücreti 10 TL

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu