Sinema

Aşk Olsun Vizyonda!

 

Fragmanı yayınlandığı günden bu yana kaliteli oyuncu kadrosu ile gündemden düşmeyen Aşk Olsun, bugün itibari ile vizyona girdi! Başrollerinde İlker Aksum, Kenan Ece, Selen Seyven ve Sedef Avcı’nın yer aldığı filmin konusu ise şu şekilde:

 

Ozan, aşk doktorluğu yapmaktadır. Ceyda, yeni ayrıldığı sevgilisiyle barışmak istediği için Ozan’a gider. Fakat Ceyda’nın sevgilisi Caner; Ceyda’yı unutabilmek adına yeni bir aşka yelken açmıştır. Bu 4’lü arasında bir kördüğüm oluşur ve işte şimdi bu kahramanları bekleyen umulmadık durumlar söz konusudur! Yönetmenlik koltuğunda Neslihan Atak ve Murat Serezli yer alırken, senaryoyu Eşref Dinçer kaleme almıştır. Büyük bir hasılat yapması beklenen sinema filmi, 200’den fazla salonda gösterime girdi ve pek çok salona kopyası dağıtıldı. Galasına da ilgi oldukça fazla idi ve tam bir ünlüler geçidi söz konusu oldu! Romantik – komedi unsuru barındıran bu filmi sizin de izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Aşk Olsun Vizyonda!

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu