Blog

Apple Yeni Müzik Uygulaması Beats

Apple Yeni Müzik Uygulaması Beats

En çok kullandığımız müzik programlarının arasında son zamanlarda, Spotify, Amazon ve Youtube Music Key gibi Google’ ın müzik programları yer almakta. Ancak Apple’ ın satın aldığı ve içeriğini düzenleyerek piyasaya sunmaya hazırlandığı Beats Music, size yepyeni bir deneyim sunacak. Şu an bu program geliştirilme aşamasında. Apple yeni müzik uygulaması Beats’ in şöyle büyük bir özelliği var ki bu da, Apple’ ın ilk kez Android işlemcili telefonların da kullanabileceği bir müzik programı tasarlaması.

beats 2

Beats, Apple tarafından 2014 yılında satın alınmıştı. Ve bu atılımdan sonra herhangi bir açıklanma yapılmadığı için, Beats’ in kapatılacağı tarzında söylentiler gündeme gelmişti. Ancak, Apple’ ın Mark Gurman’ dan alınan birtakım bilgilere göre, yapılan çalışmalar ile yeni müzik programı Beats, adından çok fazla söz ettireceğe benziyor. Öyle ki Apple, şimdiden Beats’ in İpod Touch, İpad ve İphone için özel olarak geliştirilmiş versiyonlarını hazırlamaya başladı bile. Ve bu uygulamanın tanıtımının 8 Haziran 2015 günü yapılacak olduğu da açıklanan haberler arasında.

Beats, bazı yönleri ile daha önce Steve Jobs’ ın tanıttığı Ping müzik servisine benziyor olsa da, kendisine özgü birçok özelliği ile de müzikseverlerin ilgisini çekmeye başaracağı aşikar. Bu uygulamada sanatçılar kendi profilleri ile Beats’ te yer alıp, albümlerini ya da yeni çıkış parçalarını tanıtabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu