Mobil

Apk Nedir? Apk Nasıl Kurulur?

Android package kit, yani apk konusunu ele alacağız ve Apk nedir, Apk nasıl kurulur gibi sorulara da detaylı bir şekilde yanıt vermeye çalışacağız. Dosya üzerinden direkt kuruma imkan sağlayan bu özel dosya biçimleri ile birlikte sizler de akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize yükleme yapabilirsiniz.

Hatta cihazların izin vermediği apk’lar için de bir yöntem mevcut ve az sonra bunu da detaylı bir şekilde aktaracağız. Bilinmeyen kaynaklara izin verdiğiniz takdirde sizler de her apk’yı sorunsuz bir şekilde download edebilir ve kurulumu da yine sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

apk-nedir-apk-nasil-kurulur

Apk Nereden İndirilir?

Apk Mirror şu an için en popüler ve güvenilirlik açısından en çok tercih edilen adreslerden bir tanesi ve sizler de bu site aracılığı ile apk dosyalarını sorunsuz bir şekilde download edebilirsiniz. az önce de dile getirdiğimiz gibi bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekiyor ve aksi takdirde kurulum işlemi ne yazık ki yapılmayacaktır.

Oyun dosyalarının yanı sıra uygulama ve farklı birçok program için de bu dosyalara ihtiyacınız olacaktır. Özellikle oyun tutkunları için harika bir fırsat ve hem hileli hem de para katkılı oyunlar ile birlikte sizler de daha keyifli bir oyun deneyimine imza atabilirsiniz.

Bilinmeyen Kaynaklar

Cihazınızın ayarlar kısmına giriş yaptıktan hemen sonra güvenlik butonuna tıklayın ve burada yer alan bilinmeyen kaynaklar seçeneğine tik atın. Artık bilinmeyen kaynak ve dosyalara izin vermiş oluyorsunuz ve apk indirme ya da kurulum işlemini sizler de sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Görüldüğü üzere gayet kolay ev herhangi bir şekilde güvenlik açığı ya da benzer bir durum da söz konusu değildir. Elbette apk indireceğiniz siteyi doğru belirlemeniz gerekiyor ve güvenlik konusunda da dikkatli olmanızı rica ediyoruz. Bunun dışında farklı bir detay ya da husus kaşınıza çıkmıyor. Apk indirebileceğiniz sitelerin sayısı bir hayli fazla ve sizler de dilediğiniz zaman bu siteler aracılığı ile indirme işlemini başlatabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve herhangi bir ödeme yapmanıza da gerek kalmıyor.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu