Oyun

Angry Birds Sanal Gerçeklik İle Birleşiyor

Angry Birds Sanal Gerçeklik İle Birleşiyor!06

İlk çıktığı zamanlarda çok sevilen ve küçük büyük herkesin bağımlısı olduğu Angry Birds sanal gerçeklik ile birleşiyor. Rovio tarafından bizler için tasarlanan ve kısa zamanda herkesin favori oyunu haline gelen Angry Birds, bizlere yeni bir haber veriyor.

Son zamanlarda çıkan VR sanal gerçeklik oyunlarına, bir oyun da Angry Birds’ ten gelecek. Bu haber bizlere, Las Vegas’ ta düzenlenen Rock In Rio etkinliğinde ulaştı. Ve yine bu etkinlikte, sanal gerçeklik için hazırlanmış olan Angry Birds VR oyunu, etkinliğe katılan herkesin beğenisine sunuldu. Rovio ve IMGNATION Studios iş birliği ile geliştirilen bu oyunun sunumu ise, Samsung’ un Gear VR gözlüğü ile tanıtıldı.

Bu oyunun çıkması ile elde edilen sanal gerçeklik, oynayanlara çok farklı bir deneyim sunacak. Angry Birds, diğer oyunlarındaki 2 boyutlu görüntülerden sıyrılarak, kazandırılan 3 boyutlu bir görünüm ile tüm oyun severlerin beklentilerini fazlası ile karşılayacak gibi görünüyor.

Angry Birds Sanal Gerceklik 1

Bu oyunu oynama ve deneyimleme imkanı bulan kişilerin söylediklerine göre, Angry Birds VR son derece keyifli bir oyun olarak tasarlanmış. Ve oyunda, domuzların üzerine doğru giden bu kez öfkeli kuşlar değil; sizsiniz. Genel anlamda herkesin memnun kaldığını ifade eden cümleler ile anlatılan oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğine dair henüz kesin bir bilgi yok. Umarız en kısa sürede bu oyunu biz de deneyimleme şansına sahip olabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu