AndroidMobil

Android One, General Mobile 4G

Android One, General Mobile 4G

Geçtiğimiz yıllarda Google tarafından tanıtımı yapılan Android One projesindeki amaç; ihtiyacı olan kimselerin uygun fiyatlar ile akıllı telefonlara sahip olması olarak açıklanmıştı. İşte bu hedef ile yola çıkan Google, General Mobile güvencesi ile Android One’ ı Türkiye’ ye getiriyor.

Android One, General Mobile 4G, bu proje kapsamında yer alan bir akıllı telefon olduğu için, telefonu aldığınızda Android’ in son sürümüne ücretsiz bir şekilde ulaşmış olacaksınız. General Mobile 4G’ yi alan müşteriler için bu hizmet süresi iki yıl olarak belirlenmiş.

General Mobile 4G akıllı telefonun fiyatı ise son derece makul ve 699 TL olarak belirlenmiş. Ve sürüm olarak da Android 5.1.1 Lollipop kullanılıyor.

Gelelim General Mobile 4G akıllı telefonun özelliklerine. Şimdiden söyleyelim, telefon fiyatına göre oldukça kaliteli özellikler içeriyor. Örneğin; Qalcoom tarafından üretilen ve 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisi, 16GB’ lık bir dahili hafıza, microSD kart desteği, Adreno 306 grafik birimi, 2 GB’ lık bir RAM’ e sahip. Bu özellikler ile kullanıcılar günlük işlerini rahatlıkla yapabilir ve telefonun özelliklerinden son derece memnun kalabilirler. Ayrıca bu akıllı telefon 13 megapiksellik bir arka kamera ve 5 megapiksellik de bir ön kameraya sahip. Telefonun sunduğu batarya ömrü de yabana atılacak cinsten değil. Tüm bunlar göz önüne alındığında, fiyat son derece uygun belirlenmiş.

Süleyman KAAN

Bilişim Teknolojileri lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Sosyal Medya ve Mobil Uygulamalar uzmanı olup, güncel gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu