blank

Zaman hepimiz için değerli ve takibini yapabilmek için de karşımıza birçok farklı uygulama çıkıyor ve bu uygulamalardan bir tanesi de Android dijital saat widget uygulamasıdır. Android kullanıcıları için muazzam bir ayrıcalık olduğun düşünüyoruz ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde saat ve tarih bilgisini anlık olarak takip etme fırsatına sahipsiniz.

Az sonra uygulamanın neler barındırdığını ve nasıl kullanılacağını da siz değer akıllı cihaz sahipleri ile paylaşacağız. İşlevsel bir uygulama ve görsel olarak da telefonlarınızı çok daha şık bir görüntüye kavuşturacağını belirtmek isteriz. Binlerce kullanıcı tarafından download edildi ve aldığı yorumlar da fazlasıyla olumlu.

Widget Nedir?

Widget, bir uygulamaya ait bar ya da durum çubuğu olarak tanımlanabilir. Bu sayede uygulamaya direkt olarak erişim sağlayabiliyorsunuz ve widget eklentisini an ekrana entegre ederek sizler de vakit kazanmış oluyorsunuz. Büyük bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz ve tek bir tık ile hizmet almak gayet avantajlı bir durumdur. Sizlere bahsedeceğimiz uygulamada ise saat ve tarih bilgisine anlık erişim kolaylığı karşınıza çıkıyor ve az önce de dile getirdiğimiz gibi binlerce telefon kullanıcısı bu widget’i tercih ediyor. Android kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış olan bu uygulama gayet dikkat çekici ve kullanımı da bir hayli kolaydır. Şimdi dilerseniz sizleri ne gibi özelliklerin beklediğine de hep birlikte göz atalım ve bilgilendirmiş olalım.

dijital saat widget Android Dijital Saat Widget Uygulamaları

Dijital Saat (Led Digital Clock Widget)

En popüler isimlerden bir tanesini paylaşmak istedik ve zaten Google Play mağazalarını ziyaret ederseniz indirmenin ne kadar fazla olduğunu sizler de göreceksiniz. Led dijital saat uygulaması olarak hizmete sunulan ve ücretsiz olarak download edebileceğiniz bu uygulama ile birlikte sizler de zamanı an be an zamanı kontrol ve takip edebileceksiniz. Uygulama içerisinde çok sayıda widget olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve telefonunuz için en uygun olanını seçerek ana ekrana entegre edebilirsiniz. Birbirinden hoş widget’ler ile birlikte telefonunuzu süsleyebilir ve daha da önemlisi saat ve tarih takibi yapabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve görsel olarak da dikkat çekici bir unsur olduğunu düşünüyoruz.

Widget Ayarları

Uygulamaya giriş yaptığınız takdirde çok sayıda alternatif seçenek olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz ayarlar bölümünden zamanın rengini değiştirebilir ve daha çarpıcı bir görüntü elde edebilirsiniz. Bununla birlikte yazı tipi üzerinde de oynamalar yapabiliyorsunuz ve sade görüntünün dışında daha renkli bir görüntüye ulaşma imkanı da sunuyor. Arka plan değişikliği yapabilir ve yine telefonlarınıza renk katabilirsiniz. Son olarak 12 saat ya da 24 saatlik zaman dilimleri şeklinde kullanım da söz konusudur ve bu değişikliği de yine ayarlar bölümünden kolayca yapabiliyorsunuz. Gayet işlevsel bir uygulama olan Android dijital saat widget uygulaması Google Play mağazalarında sizleri bekliyor ve ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz