Bilim

Anadolu Üniversitesi Bilim Festivali!

Anadolu Üniversitesi’nin 2009 yılından bu yana Bilim ve Teknoloji kulübü tarafından gerçekleştirilen festivali bu yıl da 13 Nisan itibari ile sevenleriyle buluşacak!

Müzik Kulübü, Felsefe kulübü, ekonomi kulübü, tarih kulübü, işletme kulübü, enerji kaynakları ve bilgisayar kulübü olmak üzere pek çok daldan katılımlar gerçekleşebilecek! 13 Nisan ile 22 Nisan tarihi arasında sürecek festivale pek çok kişinin de yoğun rağbet göstermesi planlanıyor! 5 yıldır düzenlenen ve bu yıl altıncısı için sabırsızlanan Anadolu Üniversitesi’nin bu kapsam da yaptığı çalışmaları da biliyorsunuzdur. Pek çok kişi bu alan da yoğun çalışmalar yapıyor ve yeni bir şeyler ortaya çıkarabilmek adına da günden güne çalışıyorlar. Eskişehir’in bu tip etkinliklere öncelik olmasında ki en büyük sebep, öğrencilerin bilim odaklı çalışmalarından ve çalışma kaynaklarının güçlü olmasından kaynaklı!

Elektrik ile çalışan mini uçak ve araba üretiminin de başını çeken okula bu yıl ne gibi üretimler gelecek, hep beraber göreceğiz.

Anadolu Üniversitesi Bilim Festivali!

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu