Donanım

Aivvy Q’den Yeni Kulaklık!

 

Aivvy Q, uzun dönemden beridir yeni bir kulaklık tasarlamak adına yoğun çalışmalar yaptığını duyurmuştu. Youtube de bilindiği gibi bir müzik dinlendiği zaman, o tarza yakın olan pek çok müzik de sağ kısım da listeleniyordu. Bu kulaklık ile beraber de sevilen şarkılar dinlendikten sonra, “önerilen” kısmından diğer tüm şarkıları dinleyebileceksiniz!

 

Ürünün özelliği sadece bununla da ısıtlı kalmıyor! Akıllı telefonlarla eşlemeye gerek kalmadan, kulaklığı takıp, müzik dinleyebilir ve daha sonrasında da müzikler arasında ki geçişi dilediğiniz gibi adaptör bölümünden yapabiliyorsunuz. Wi-Fi ile bağlantı kurulduktan sonra dilediğiniz tüm şarkıları gerekçeli bir şekilde dinleyebilme haklarına sahip oluyorsunuz. Ayrıca listeleme yaptığınız tüm şarkılar da kulaklık ön belleği tarafından toplanıyor ve tekrar dinlemek istediğinizde önünüze listeleniyor! Bu kulaklığın fiyatı ise 249 dolar olarak belirlendi. Ayrıca kulaklığı satın alan kişilere 1 yıl boyunca ücretsiz müzik servisleri sunulacak!

Aivvy Q’den Yeni Kulaklık

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu