Mobil

23.8 MEGAPİKSEL KAMERALI ELİFE E8 AKILLI TELEFON

23.8 MEGAPİKSEL KAMERALI ELİFE E8 AKILLI TELEFON

Gionee firmasının, dünyanın en ince telefonunu ürettiklerini biliyoruz. Şimdi ise, 2015 damgasını vuracak bir üretim ile 23,8 megapiksel ve Elife E8 akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Elife E8 her ne kadar akıllı telefon olarak nitelendirilse de, özellikleri bakımından phablet olarak adlandırılan modeller arasına dahil oluyor.

Daha önce çıkardığı E7 modeli ile beklentileri karşılayan Gionee, E8 ile bu beklentileri daha da yukarılara taşıyacak özelliklere sahip olacak. Örneğin E7 modelinde 5,5 inçlik bir ekran modeli kullanılmışken, E8’ de bu rakam 6 inç’ e kadar çıkıyor.

Elife E8 2

En iyi kameralı telefon

Elife E8 2560×1440 megapiksel çözünürlüğüne sahip bir Quad HD ekran ile piyasaya sürülecek. Ancak alıcılar bu ekran modelinden memnun kalmazlarsa ekranı, AMOLED ekrana çevirme şansına sahip olabilecekler. Ancak bizi en çok heyecanlandıran özellik ise, cihazın sahip olduğu 23,8 megapiksel camera olması. Umarız ki daha önce Vivo’ da uğradığımız hüsrana bu kez Elife’ de uğramayız.

Bu kadar şaşalı Elife E8’ in ön kısmı 8 megapiksel olarak tasarlanmış. 8 çekirdekli bir işletim sahibine sahip olacak cihaz 32 GB’ lık dahili hafızası ile piyasaya sürülecek. Boyutu ise 184x 82.3x 9,6 mm olacak. Ayrıca bu yeni telefonda Omnivision OV23850 kamera sensörü kullanılacak. Elife E8’ in fiyatı konusunda ise henüz bir bilgi verilmemiş.

Süleyman KAAN

Bilişim Teknolojileri lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Sosyal Medya ve Mobil Uygulamalar uzmanı olup, güncel gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu