Blog

Zlatan İbrahimovic Google’ye Rakip Oldu!

 

İsveç Milli takımının ve Paris Saint Germain’in yıldız futbolcusu Zlatan İbrahimovic, ülkesine özel bir arama motoru yaptırdı! Google’ye rakip olmak için bu piyasaya giriş yaptığını söyleyen İbrahimovic, aynı zaman da kendine ait tüm özel bilgileri ve yaşantısını da bu arama motorunda bulabilme şansını kullanıcılarına sunuyor!

Fevri hareketleri ve değişik tarzı ile futbol gündeminden hiç düşmeyen İbrahimovic, gelişime her zaman açık olan ve gelecek vadeden internet sektörüne de böylelikle giriş yapmış oldu! şuan için sadece resmi dilinde hizmet veren site, zamanla dünya çapında ki pek çok ülkeye de açılacak gibi! Zlaatan.com sitesi, açıldığı gün itibari ile pek çok hayranı tarafından tıklanma rekoru kırdı! Facebook ve Twitter resmi web sayfalarından sitesini duyuran ünlü futbolcu, yakın dönem de bazı girişimler yaparak siteyi fazlası ile genişletmeyi planlıyor.

 

Zlatan İbrahimovic Google’ye Rakip Oldu.

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu