Sosyal Medya

Whatsapp’ta Karşı Tarafın Sildiği Mesajlar Nasıl Görünür?

Whatsapp, yeni dönem güncellemesi ile birlikte mesajları silme özelliğini duyurdu ve artık sizler de karşı tarafın görmesini istemediğiniz ya da hatalı gönderim yaptığınız mesajları bir tek tık ile silebiliyorsunuz. Fakat bunun için belli bir süreniz var ve karşı taraf gördüğü an ne yazık ki silmeniz pek de fayda etmeyecektir. Whatsapp’ta karşı tarafın sildiği mesajlar nasıl görünür başlığı altında bazı detaylara yer vereceğiz ve aslında en çok merak edilen soruya da yanıt vermiş olacağız.

Karşı taraf mesajı silse bile dilediğiniz an görebiliyorsunuz ancak bunu bir uygulama ve üçüncü parti yazılım desteği ile yapabiliyorsunuz. Bunun dışında farklı bir seçenek ya da alternatif ne yazık ki karşınıza çıkmıyor. Dilerseniz nasıl yapılacağına hep birlikte göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldıralım.

  • Whatsremoved uygulamasına ihtiyacınız olacaktır ve ücretsiz olarak download edebiliyorsunuz. Root ihtiyacı olmadan da sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz ve aslında en önemli avantajlardan bir tanesi de kesinlikle budur.
  • Uygulamayı çalıştırıp bildirimlere izin verdiğiniz takdirde sizler de silinen mesajları anlık olarak görüntüleyebiliyor ya da uygulamaya giriş yaptığınız anda da tüm bu mesajlara bir tek tık ile erişim sağlama şansı elde ediyorsunuz.
  • Mesaj silindiği anda uygulama sizlere bir bildirim gönderiyor ve silinen mesaj, ekranda beliriyor.

Uygulama Güvenilir mi?

Üçüncü parti yazılım ya da uygulamaların tam güvenilirlik sağladığını söylemek ne yazık ki doğru olmayacaktır ancak editörlerimizin araştırmaları neticesinde şu ana kadar ki en güvenilir ve popüler uygulamanın bu isim olduğuna kanaat getirdik. Zaten uygulama ya da farklı bir program desteği olmada silinen mesajların görüntülenmesi de ne yazık ki mümkün değil.

Sizler de ücretsiz olarak bu programı indirebilir ve kurulumu yaptıktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Binlerce insanın tercih ettiği uygulamalardan biri ve kullanımı da gayet kolay.

Mesaj Silme İşlemi Hakkında

Whatsapp, kontrolü sizlere bırakmış gibi görünse de zaman zaman hatalı işlem yapabiliyor ya da istemediğiniz bir mesajı farklı bir numaraya da gönderebiliyorsunuz. Bunun önüne geçmek adına mesaj silme işlemini yapabilirsiniz ve bu sayede karşı tarafın mesajı okumasını da engellemiş olacaksınız. Elbette karşı taraf mesajı görmeden bu işlemi yapmanız gerekiyor ve mesajın üzerine basılı tuttuğunuz mesajı benden sil ve mesajı herkesten sil gibi bir ibare karşınıza çıkıyor. Mesajı herkesten sil butonuna basarsanız eğer mesaj silinecek ve karşı taraf göremeyecektir. Ancak az önce bahsi geçen uygulamayı kullanıyorsa bir bildirim alacak ve silinen mesajı görüntüleme şansı elde edecektir.

Uygulamaya dair merak edilenleri ve silinen mesajın nasıl görüntüleneceğini bu yazıda detaylı bir şekilde aktardık. Az önce de ifade ettiğimiz gibi buna benzer çok fazla program var ve hatta ücretli programların mevcut olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bizim tavsiyemiz kesinlikle yazıda yer alan uygulama olacaktır ve ücretsiz olmasının yanı sıra kullanım bakımından büyük kolaylık sunuyor olması da onu daha tercih edilir ve daha popüler hale getiriyor. Henüz download etmediyseniz Google Play ya da farklı dijital mağazalardan indirme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu alandaki en başarılı uygulamalardan biri ve editörlerimiz de güvence veriyor. Herhangi bir şekilde kişisel bilgilerinize erişme ya da benzer bir durum kesinlikle söz konusu olmayacak ve bu konuda da sizleri rahatsız etmeyecektir.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu