Sosyal Medya

Whatsapp Çevrimiçi Takip Nasıl Yapılır?

Whatsapp çevrimiçi takip etmeyi biliyor musunuz? İnternet bağlantınız olduğu sürece iletişim kurmanıza yardımcı olan çok özel bir uygulama… Whatsapp, son dönemin en başarılı isimlerinden biri ve bu uygulama ile birlikte hiçbir ücret ödemeden sizler de arkadaşlarınız ile sohbet etme imkanı buluyorsunuz.

Whatsapp çevrimiçi takip eyleminden bahsedeceği ve farklı bir konuya değinmeyi düşünüyoruz.

Whatsapp çevrimiçi takip için bir uygulama yardımı almanız gerekiyor ve indireceğiniz programı da mutlaka virüs taraması yaparak cihazlarınıza kaydedin. Whatsapp tarafından üretilen ya da piyasaya sürülen programlar değildir, bu yüzden her daim risk taşıdığını da unutmamak gerekiyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmada sürece hep birlikte göz atalım.

Whatsapp çevrimiçi takip Ios

Wlog isimli uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyor ve deneme sürümünden faydalanabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde seçeceğiniz bir numarayı tam 12 saat boyunca Whatsapp çevrimiçi takip yapabiliyorsunuz. Kişi ne zaman çevrim içi oldu sorusunun yanı sıra kaç saat süre ile çevrim içi oldu gibi sorulara da detaylı bir şekilde yanıt alma şansına sahipsiniz.

En önemli özelliği ise ücretsiz olmasıdır ancak deneme sürümünü kullandıktan sonra kullanıma devam etmek isterseniz paket satın almak zorunda kalıyorsunuz. Tek bir numarayı takip edebileceğiniz gibi eğer isterseniz farklı paketler ile birlikte daha fazla numarayı da takibe alma şansına sahipsiniz.

Whatsapp çevrimiçi takip Apk

Android Kullanıcıları için Wradar isimli uygulamadan bahsetmek istiyoruz… Hali hazırda Google Play mağazalarında bu uygulamayı bulabiliyor ve ücretsiz olarak download edebiliyorsunuz. Takip kısıtlaması yok ve kaç adet numara girişi yaparsanız yapın herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Çevrimiçi takibinin yanı sıra online kalınan süre ve hangi aralıklarla Whatsapp’ta yer aldığı gibi tüm detaylar bu uygulama sayesinde sizlere rapor olarak sunulacak ve aynı zamanda bildirim alacaksınız. Üçüncü parti yazılımlar olduğu için güvenilir demek biraz yanlış olacaktır.

Birçok kaynak Whatsapp çevrimiçi takip uygulamarında sıfır risk taşıdığını ifade ediyor ancak kişisel bilgilerinize erişim izni vereceğinizi unutmayın. Ben bu riski seve seve alırım ve merakıma yenik düşmek istiyorum diyorsanız hiç tereddüt etmeden indirme işlemini başlatabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve işlevsel bir uygulama olduğunu düşünüyoruz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu