Mobil

Video Birleştirme Nasıl Yapılır? Telefonda Video Birleştirme Yolları

Profesyonel olarak video düzenlemenize yardımcı olan sayısız program var fakat bu yazımızda en çok tercih edilenleri ve daha işlevsel bir yapıya sahip olan uygulamaları inceleyeceğiz. Video birleştirme nasıl yapılır sorusuna yanıt vermek adına buradayız. Bahsedeceğimiz programların büyük bir kısmını daha önce duymuş olabilirsiniz ancak detaylı anlatım ile birlikte kullanım kolaylığını da bir adım öne taşımak istiyoruz.

  • Inshot isimi uygulama bunlardan biri ve hatta şu an için en çok indirilen uygulamalar arasında yer aldığını da unutmamak gerekiyor. Download işlemini yaptıktan sonra kurulum otomatik olarak gerçekleşiyor ve uygulamayı açıp başlayalım.
  • Video seçeneğine dokunduktan hemen sonra birleştirmek istediğiniz videoları galerinizden ya da kayıtlı yerden ekleyebilirsiniz.
  • Video ayarlarını yapmanız için menü mevcut ve buradan dilediğiniz gibi işleyebiliyorsunuz.
  • Video ayarları tamamlandıktan sonra kaydet butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • Eklediğiniz videoların tamamı birleştirilmiş şekilde kayıt altına alınıyor ve cihazlarınıza kaydediliyor.
  • Inshot isimli uygulamanın en önemli özelliği çözünürlük ayarı yapabiliyor olmanızdır. Basit bir yöntem ile çözünürlük kalitesini değiştirebiliyor ve arttırabiliyorsunuz.

Viva Video

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz video birleştirme ve düzenleme programlarından bir tanesidir. Kullanıcı yorumlarını incelediğiniz takdirde programın ne kadar işlevsel ve kullanışlı olduğunu sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Yalnızca video birleştirme işlemi için değil, aynı zamanda efekt ve video düzenleme çalışmaları için de bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Uygulama içi satın alma ögeleri elbette mevcut ve bu sayede daha profesyonel bir kullanıma da imza atma şansı elde ediyorsunuz. Viva video, cep telefonu kullanıcıları için tavsiye edilen programlardan biri ve düşük boyutlu olması da yine bu uygulamayı bir adım daha öne taşıyor. Hemen şimdi download edebilir ve sizler de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Video Show

Edit işlemlerinde olduğu gibi birleştirme ya da kesme işlemlerinde de sorunsuz bir şekilde hizmet alabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesidir. Her türlü video formatına uygun bir şekilde çalışıyor ve zaten kayıt işlemini de bu doğrultuda sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Ücretsiz programlar arasında en çok tercih edilen ve tavsiye edilen isimlerden bir tanesidir ve kullanıcı yorumlarını incelediğinizde bunu fark etmeniz uzun sürmeyecektir.

Video show ile birlikte çalışmalarınıza efekt ekleyebilir ve daha profesyonel çalışmalara imza atabilirsiniz. Birçok ücretsiz efekt ile birlikte profesyonellere hitap eden bir program olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Wevideo

Android kullanıcılarının tercih ettiği programlardan bir diğeri… Ücretsiz olarak download edebilir ve sizler de video birleştirme işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Amatör kullanıcıların yanı sıra profesyonel kullanıcılar için de tavsiye edilen bir uygulama ve efekt desteği bakımından sınıfının en iyisi olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Video edit programlarının sayısı bir hayli fazla ancak gerçek manada işinize yarayacak ve taleplerinize yanıt verecek programlar o kadar da çok değil. Sizler için bir araştırma yaptık ve bu araştırma neticesinde ortaya çıkan listeyi de anlık olarak paylaşıyoruz. Zaten kullanıcı yorumlarına baktığınızda bu uygulamaların ne kadar işlevsel ve kullanışlı olduğunu sizler de net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Google Play mağazalarını ziyaret ederek arama bölümüne ilgili programın adını yazmanız yeterli olacaktır. Kurulum otomatik olarak yapılıyor ve birleştirmek istediğiniz videoları ekleyerek sizler de ilk adımı atabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu