Sosyal Medya

Twitter’da Unfollow Edenleri bulma işlemi nasıldır?

Twitter’da Unfollow Edenleri bulma işlemi nasıldır?

Sosyal medya sitelerinin popüler olanlarından biri olan Twitter;  takipçi üzerine kurulmuş olan bir platformdur.

Aktif olan kullanıcılar daha fazla takipçi edinme amaçlı olarak arkadaşlarını profilini takip etmek adına farklı yollar izlemektedir. Fakat herhangi tweet ise takipçi kaybına neden olmakla birlikte; siz olan ilginin de azalmasına neden olabilecektir. Fakat Twitter’da sizi takip etmekten vazgeçmiş kişilerin tam olarak kim olduklarını bulmak da mümkün olacaktır. Bunun için who.unfollowed.me isimli siteye giriş yapıp ilk adımı hemen atabilirsiniz. Bu gireceğiniz site size oldukça büyük kolaylık sağlayacak niteliktedir. Normal şartlarda saatler alabilecek o işlemi saniyelere indirgeyecek bir site olacaktır. Siteye giriş yaptıktan sonra üst kısımda yer alan Sing in with Twitter seçeneği kişisel bilgilerinizle birilkte giriş yaptıktan sonra o aşamada istenilen şekilde sonuçlara kavuşabileceksiniz.

Bu sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız; Twitter plafformuna bağlanmanız gerekebilecek ve izin almanız da gerekli olabilecektir. Açılacak sayfada giriş yap seçeneği tıklandıktan sonra gerekli yetki de alınmış olacaktır. Böylelikle işlemi de rahatlıkla yapabileceksiniz.

İsmail CAN

İletişim lisans bölümünden mezun olan yazar, Güncel teknoloji haberleri, bilim, oyun ve sosyal medyayı yakından takip ediyor.

Bir Yorum

  1. Çok güzel bir program bu sayede takibi birkanlara mesaj çekip birakma sebeblerini ogrenebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu