Ana Sayfa İnternet Türk Telekom Avea Salla Kazan (Sil Süpür) Kampanyası

Türk Telekom Avea Salla Kazan (Sil Süpür) Kampanyası

Türk Telekom son zamanlarda müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı tarifeler ile adından sıkça söz ettiren bir operatör şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Telekom Avea’nın müşterilerine sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan biri de yakın zamanda müşterilerin hizmetine sunulan Türk Telekom Avea salla kazan kampanyası yani sil süpür kampanyası olmuştur. Türk Telekom’un müşterilerinin hizmetine sunduğu bu yeni kampanyadan yararlanmak için kullanıcıların yapması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

Türk Telekom’da Silip Süpürmek için Neler Yapmalıyız?

Türk Telekom müşterilerinin sil süpür kampanyasından yararlanabilmeleri için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.  Böylece Türk Telekom kullanıcıları haftada bir kez kazanabilecekleri farklı hediyelerden yararlanma fırsatından yararlanmaya başlayabilirler. Kullanıcıların haftada bir kez sürekli olarak yüklenen hediyelerden yararlanmaları için mobil verilerini açarak ya da herhangi bir Wifi ağı üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına haftada bir kez girerek haftalık ya da günlük olarak verilen hediyelerden düzenli olarak yararlanabilirler.

Avea Salla Kazan Uygulamasının Avantajları

Avea Salla Kazan Uygulamasının kullanıcılara sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında internet paketinin hemen bitmesinden yakınan ya da internet paketi az olan kullanıcılar bu uygulama sayesinde hediye edilen internet ile rahatlayabilir. Ayrıca konuşma paketlerinin de hediye olarak verilmesi konuşmayı seven kullanıcıların hem doya doya konuşmalarını hem de konuşma paketlerinin daha uzun soluklu gitmesini sağlamaktadır. Bedava olarak verilen günlük ya da haftalık internet kazanmalarının yanında mesajlaşma hediyelerinden de yararlanabilirler.

Türk Telekom Avea Sil Süpür Kampanyası Hakkında SSS

1.Türk Telekom sil süpür hediyesini almayan kullanıcıların hediyeleri bir sonraki haftaya aktarılır mı?

Türk Telekom sil süpür hediyesini almayan ya da haftalık olarak verilen hediyeleri almayı unutan kullanıcılar, geçmiş dönemin hediyelerini alamaz.

2.Türk Telekom Sil Süpür uygulamasına ne zaman girilmeli?

Her hafta cuma günleri sabah saat 06:00’dan itibaren hediyelerini Türk Telekom sil süpür uygulamasını ziyaret ederek alabilir. Bir hafta geçerliliği bulunan hediyeyi almak için diğer cumaya kadar vaktiniz bulunmakta. Kullanıcılara birçok hediye kazanma imkanı sunan bu uygulama sayesinde kullanıcılar paketlerine ek olarak internet, dakika, SMS ve arayanı bil hizmetinden ücretsiz olarak yararlanma hakkı elde edebilirler.

3.Türk Telekom Salla Kazan uygulamasını indirmeden kullanıcılar hediyelerini alabilir mi?

Haftalık olarak verilen hediyeleri mobil uygulamaya giriş yaparak kazanabilirsiniz. Uygulamayı Play Store veya Apple Store üzerinden indirmeyen kişiler, haftalık olarak verilen hediyelerden yararlanamazlar. Her hafta düzenli bir şekilde hediye kazanmak isteyen kullanıcıların Türk Telekom Salla Kazan mobil uygulamasını mutlaka telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz