Mobil

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’da bedava internet ve dakikalar kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Türk Telekom Sil Süpür kampanyası ile her cuma sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Son zamanlarda müşterine sunduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren operatör, bu sefer Türk Telekom Sil Süpür kampanyası ile gönülleri fethetmeye devam ediyor. Somut olarak belirmek gerekirse Türk Telekom Sil Süpür yaparak şunları elde edersiniz:

 • Cepten bedava internet kazanabilir.
 • Sınırsız konuşma dakikalar alabilir.
 • Muud Premium üyelik kazanabilir.
 • Sürpriz muhteşem hediyeler sizleri bekliyor.

Bu yazıda Türk Telekom Sil Süpür kampanyasının nasıl yapılacağına yer verilmiştir. Burada verilen adımları takip ederek ve Sil Süpür yaparak bedava hediyeler kazanabilirsiniz. Bunu yapabilmek için şu adımları izleyeceksiniz:

 1. Google Play Store yada App Store’dan, Türk Telekom Online işlemler uygulamasını telefona indirmelisiniz.
 2. Online işlemler uygulamasına giriş yaparak, sağ üst bölümde yer alan hediye kutusuna tıklayın.
 3. Sil Süpür bölümünde parmağınız ile ekranı silin.

Yukarıda yer alan adımları takip etmelisiniz ve kampanyadan her hafta cuma gününden sonra faydalanabilirsiniz. Şimdi Türk Telekom Sil Süpür kampanyası hakkında merak edilen detaylara geçelim.

1. Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor?

Türk Telekom müşterilerinin Sil Süpür kampanyasından yararlanabilmeleri için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.

Böylece Türk Telekom kullanıcıları haftada bir kez kazanabilecekleri farklı hediyelerden yararlanabilirler. Kullanıcıların haftada bir kez sürekli olarak yüklenen hediyelerden yararlanmaları için mobil verilerini açarak ya da herhangi bir Wifi ağı üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına haftada bir kez girerek haftalık ya da günlük olarak verilen hediyelerden düzenli olarak yararlanabilirler.

blank

2. Türk Telekom Sil Süpür Olmuyor?

Türk Telekom Sil Süpür oyunu için herhangi bir kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom müşterilerinin hepsi bu kampanyadan yararlanabilirler. Yukarıda verilen adımları takip ederek kazanmaya başlayabilirsiniz.

3. Türk Telekom Sil Süpür Bende Yok!

Türk Telekom Online işlemler uygulaması mutlaka telefonda yüklü olması gereklidir. Hediyeler her hafta cuma günleri yenilenmekte olup, haftada bir defa hediye alabilirsiniz.

İnternet ve konuşma paketleri hediye olarak verilmesi kullanıcıların hem doya doya konuşmalarını hem de internet paketlerinin daha uzun soluklu gitmesini sağlamaktadır.

4. Türk Telekom Sil Süpür Uygulamasına Ne Zaman Girilmeli?

Her hafta çarşamba ve cuma günleri sabah saat 06:00’dan itibaren hediyelerini Türk Telekom sil süpür uygulamasını ziyaret ederek alabilir. Bir hafta geçerliliği bulunan hediyeyi almak için diğer cumaya kadar vaktiniz bulunmakta.

Kullanıcılara birçok hediye kazanma imkanı sunan bu uygulama sayesinde kullanıcılar paketlerine ek olarak internet, dakika, SMS ve arayanı bil hizmetinden ücretsiz olarak yararlanma hakkı elde edebilirler.

5. Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Var mı?

Kullanıcıların en çok istediği hediyelerin başında internet paketleri gelmekte ve internet kazanmak için Sil Süpür zamanlamasının önemli olduğu söylentileri var.

 • Çarşamba günü ilk sil süpür yapanlar internet kazanabilir.
 • Mesai saatleri dışında, gece yada sabah erken saatlerde Sil Süpür yapılması durumunda da internet kazanabilirsiniz.
 • Uygulamayı telefonundan silip tekrardan kurulum yaptığınızda size internet hediyesi vermektedir.
 • Hatta iki farklı telefondan aynı anda sil süpür yaparak internet kazanıldığı söylentileri dolaşmakta.

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasının kullanıcılara sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında internet paketinin hemen bitmesinden yakınan ya da internet paketi az olan kullanıcılar bu uygulama sayesinde hediye edilen internet ile rahatlayabilir.

Süleyman KAAN

Bilişim Teknolojileri lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Sosyal Medya ve Mobil Uygulamalar uzmanı olup, güncel gelişmeleri yakından takip ediyor.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu