Sosyal Medya

TikTok Videosuna Kendi Müziğini Ekleme

Son dönemin en çok tercih edilen uygulamalarından bir tanesi olan Tiktok, sunduğu ayrıcalıklar ile birlikte paylaşımlarınızı daha keyifli hale getirmenize yardımcı oluyor. TikTok’a kendi müziğini ekleme işleminden söz edeceğiz ancak bunun öncesinde TikTok uygulamasından detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz.

Kısa süreli vidyoları efekt desteği ile birlikte daha eğlenceli hale getirerek takipçileriniz ile paylaşabileceğiniz bir mecra olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemde ünlü isimlerin de bu mecraya akın etmeleri ile birlikte uygulamanın daha popüler ve daha tercih edilir bir hal aldığını da unutmamak gerekiyor.

TikTok Videosuna Kendi Müziğini Ekleme

TikTok, ücretsiz faydalanabileceğiniz uygulamalardan biri ve sizler de dilediğiniz zaman download edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde çok sayıda takipçiye ulaşmak mümkün ve sizler de fenomen bir hesap yaratabilirsiniz.

Peki ama bu uygulamada paylaşacağınız içeriklere kendi müziğinizi nasıl ekleyeceksiniz? Dilerseniz asıl konumuza dönelim ve bu soruya da detaylı bir şekilde yanıt vermiş olalım.

Beecut Bu Konuda Sizlere Yardımcı Olacaktır

Beecut, kendi müziğinizi TikTok içeriklerinize eklemenize yardımcı olacak olan en kullanışlı ve yine en profesyonel uygulamalardan bir tanesidir. Doğru kullanım sayesinde sizler de daha etkileyici içerikler hazırlayabilir ve taleplerinize yanıt alabilirsiniz. TikTok’un desteklediği bir uygulama olduğunu da dile getirmekte fayda var diye düşünüyoruz.

tiktok-videosuna-kendi-muzigini-ekleme

Kendi müziğinizi eklemenin yanı sıra daha birçok farklı ayrıcalık da karşınıza çıkıyor olacaktır. Özel efekt desteği ve yine filtre desteği de bu uygulama ile birlikte karşınıza çıkıyor ve hiçbir ücret ödemeden sizler de en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz.

  • Uygulamayı açın ve medya butonuna tıklayarak video kliplerinizi içeriye aktarın.
  • Dosya adı altında düzenleme yapabilirsiniz. Yeni proje butonuna tıkladıktan hemen sonra portreyi işaretleyin.
  • Bu alan aracılığı ile kendi müzik dosyalarınızı ekleyebiliyor ve dilediğiniz gibi kesebiliyorsunuz.
  • Dilerseniz bu aşamada filtre ya da tasarım eklemesi de yapabilirsiniz.
  • Dışa aktar diyerek devam edelim.
  • TikTok uygulamasına geri dönelim ve ‘’+’’ butonuna basalım.
  • Sol alt kısımda yer alan yükle seçeneğini işaretleyelim ve galeriden ilgili vidyoyu seçelim.
  • İleri butonuna basın ve hashtag, başlık gibi eklemeleri yaptıktan sonra gönder butonuna basalım.

Bu adımları eksiksiz bir şekilde takip ettiğiniz takdirde sizler de kedi müziğinizi ve hatta dilediğiniz her müziği sorunsuz bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. Kullanım kolaylığı bakımından en işlevsel ve en basit uygulamaların başında yer alıyor ve bununla birlikte ücretsiz bir kullanım sunduğu u da hatırlatmak gerekiyor.

Android ve IOS için Uygun Kullanım

Her iki işletim sistemi için de özel bir çalışma olarak mağazalardaki yerini almaya devam ediyor. Sizler de mağazayı ziyaret ederek bu uygulamayı ücretsiz olarak download edebilir ve bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çok sayıda kullanıcıya sahip olduğunu sizler de net bir şekilde fark edecek ve tavsiyeleri okuduğunuzda ne demek istediğimizi de daha iyi anlayacaksınız. Heyecan verici TikTok videoları ve içerikleri için bu uygulama sizlere de yardımcı olacak ve daha da önemlisi taleplerinize doğrudan yanıt veriyor olacaktır.

Bu uygulamaya benzer şekilde hizmet veren çok sayıda uygulama olduğunu da belirtmek isteriz ancak işlevsellik bakımından ne yazık ki yeterli gelmiyorlar. Beecut, birçok farklı forumda tavsiye ediliyor ve incelemelerinizi yaptıktan sonra sizler de download edip kullanmaya başladığınızda neden tavsiye ettiklerini çok daha iyi anlamış olacak ve bizlere hak veriyor olacaksınız.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu