Sosyal Medya

Sosyal Medyanın yeni fenomenleri Belediyeler!

Sosyal Medyanın yeni fenomenleri Belediyeler!

Bilindiği gibi son zamanlarda Twitter üzerinden pek çok resmi kuruluş, kendi alanlarına özel resmi sayfalar açmaya başladı. bunun da başını belediyeler çekiyor! Özellikle belediyelere atılan mentionlara da pek çok mizahi dönüşler sağlanabiliyor.

Bunun başını çeken Kadıköy Belediyesi, bir çok takipçisi ile şuan fenomen durumuna yerleşmiş bir hesaba ulaştı bile. Atilla Taş, Ajdar, Odun Herif, gibi pek çok sosyal medya fenomenine atılan cevaplara karşın ortaya mizahi durumlar çıkaran belediyeler, bu sıralar top listesinin en başında yer alıyor! Edremit Belediyesi, Ataşehir Belediyesi, Samsun Belediyesi gibi belediyeler de Kadıköy’den farkı kalmadan esprili yaklaşımlar da bulunuyor ve ortaya gülünç durumlar çıkarıyor.

Twitter üzerinden direkt resmi hesapları takip edebilir ve gelen cevapları inceleyerek dilediğiniz gibi kahkaha tufanına ortak olabilirsiniz. Şu sıralar pek çok talk show’a da konu olan bu durum, uzun bir süre sürecek gibi…

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu