Mobil

Samsung Akıllı Televizyonlarda Uzaktan Destek Nasıl Alınır?

Akıllı telefon üretimi konusunda ilk sıralarda yer alan Samsung, son dönemde her ne kadar akıllı telefonlarıyla anılır olsa da aslında Güney Koreli teknoloji devinin sadece akıllı telefonları ile piyasa da yer almadığını da söylemek gerekiyor. Bunun dışında Samsung yeni nesil akıllı ürünleriyle de gündeme gelmeye başladı. Bunlardan birisi de Samsung akıllı televizyon ürünleri. 4K Smart TV teknolojileri ile beraber büyük oranda beğeni kazanan Samsung, bu alanda en çok tercih edilen markalardan biri olarak da dikkat çekmekte.

Tabi her markada olduğu gibi Samsung içinde de zaman zaman gerek üründen gerekse de kullanıcıdan kaynaklı hatalar yaşanabiliyor. Akıllı televizyonlarınızda böyle bir hata ile karşılaştığınızda ise doğrudan Samsung ile iletişime geçebiliyorsunuz. Uzaktan destek sistemi sayesinde doğrudan televizyonunuza destek sağlanabiliyor. Yavaş yavaş tüm markaların teknik servislerinde kullanılmaya başlayan bu hizmetin akıllı televizyonlar için nasıl kullanıldığına gelecek olursak;

  • Bunun için öncelikle televizyonunuzun ayar menüsüne giriş yapmanız gerekiyor. Ayar menüsüne girdikten sonra bu kez ise televizyonun ayar menüsü üzerinden de destek kısmına girmeniz gerekiyor. Bu işlemden önce hemen hatırlatalım Samsung destek servisini arayıp ardından destek sayfasına girmeniz gerekiyor. Şimdi ise televizyonunuzdan belirttiğimiz destek sayfasına girmeniz gerekiyor.

Samsung

  • Şimdi televizyondan destek sayfasına girdikten sonra ise burada bir Pin ekrana gelecek. Ekrana gelen Pini ise teknik servise vermeniz gerekiyor. Teknik servise bu numarayı girdikten sonra teknik ekip doğrudan televizyonunuza bağlanabiliyor. Bu sayede sorununuzun çözümü için de doğrudan yetkili teknik ekip çalışma yapabiliyor. Sorun çözülmezse yine teknik ekip sizinle iletişime geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu