Sinema

Rick and Morty 4. Sezon Ne Zaman?

İlk kez Aralık 2013’te seyircilerle buluşan son dönemlerin ismi en çok anılan televizyon dizisi Rick and Morty’nin 1 Ekim 2017’de 3. sezon son bölümünü yayınlamasının ardından gözler rick and morty 4. sezon ne zaman sorusuna çevrildi. Kendine has mizah anlayışı, animasyon kalitesi, hikayedeki sürprizlerle oldukça keyifli bir seyirlik sunan dizinin 4. sezonunu merakla bekleyenler için şu ana kadar kesin bir açıklama gelmedi. Fakat önceki sezonların başlangıç ve biti tarihlerine bakıldığında Rick and Morty hayranlarının daha çok 2018’in Nisan ve Temmuz ayları arasındaki dönemi beklemesi gerekecek.

Rick and Morty 4. Sezon 14 Bölüm Olacak!

Bugüne kadar ilk sezondaki 11 bölümlük performans dışında ikinci ve üçüncü sezonlarda her sezon 10 bölüm yayınlayarak ilerlemiş olan rick and morty dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir açıklama gelmese de yeni sezonun toplam 14 bölüm olacağı açıklandı. Dizinin yapımcıların Dan Harmon bir dergiye verdiği röportajda yeni sezon çalışmalarına geç başlamalarına rağmen izleyicilerin yeni sezonda daha fazla Rick and Morty bölümü ile karşılaşmasının mümkün olacağını duyurması söz konusu oldu. Dizinin hayranlarını sevindiren bu haber 4. sezondaki seyir keyfinin daha uzun olacağına işaret ediyor. Dizinin bölüm sayısı arttığı için yayınlanma bitiş tarihini yine Eylül Ekim aylarına denk getirmek isteyen yapımcılar çok daha erken yeni sezonu yayınlamaya başlayabilirler.

blank

Rick and Morty Nasıl Bir Dizi?

Son dönemdeki popülerliğinden dolayı her ne kadar mümkün olmasa da Rick and Morty’nin içeriği ile ilgili bilgi sahibi olmayanlara dizinin şimdiye kadar gördüklerinden çok farklı olduğunu söylemek gerekiyor. Başarıyla rick and morty 4. sezon için çalışılan dizinin hayranlarının her geçen gün hikayeye daha da bağlanıyor olması dizinin başarısını ortaya koyuyor. Çılgın bir bilim adamı dede ile torunu arasındaki ilişkiyi, ikisinin atıldıkları maceraları konu edinen dizi daha önce işlenmiş temalara yer verse de karakterlerin özgünlüğü ile dikkat çekiyor. Çünkü dizideki doktor karakter Rick sürekli küfür eden ve alkolik bir karakter. Dizinin en önemli özelliği ile efsaneleşmiş televizyon dizilerine ve filmlere gönderme yapması oluyor.

Rick and Morty 4. Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Yabancı kaynaklı haber kaynaklarından aldığımız son bilgiye göre Rick and Morty 4. Sezonu 2019 yılbaşında yayınlanması planlanmaktadır. Dizi hakkında olumlu yada olumsuz görüşlerinizi aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu