Oyun

PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Oyun dünyasını kasıp kavuran Pubg, yeni dönemde de bir adım öne çıkıyor ve kullanıcı sayısını her geçen gün biraz daha arttırıyor. Oyun ile ilgili bazı detaylara yer vereceğiz ve Pubg isim değiştirme işleminin nasıl yapılacağı anlatacağız. Birçok farklı yöntem var ve sizler de az sonra bahsedeceğimiz yöntemleri kullanarak bu süreci yönetebilirsiniz.

Sosyal medyada olduğu gibi oyun dünyasında da ne yazık ki kullanıcı adı konusunda aceleci davranıyor ve ilerleyen yıllarda canımızı sıkacak nikler ile karşı karşıya geliyoruz. Peki Pubg kullanıcı adını değiştirme mümkün değil mi? Bazı oyun ve uygulamalar buna fırsat veriyor ve Pugbg de onlardan bir tanesidir. Gelin hep birlikte nasıl yapabileceğinizi inceleyelim…

PUBG İsim Değiştirme Kartı

Oyun güncellemeleri ile birlikte sizlerde birtakım ödüller alıyorsunuz ve bu ödüller içerisinde zaman zaman isim değiştirme kartı da yer alıyor olacaktır. Eğer şanslı iseniz envanterlerinize baktığınızda bu kartı görebileceksiniz. Tabi herkese her zaman çıkıyor ya da veriliyor diye bir şey söz konusu olmayacaktır. Az önce de ifade ettiğimiz gibi eğer şansınız yaver giderse sizler de bu kartı alabilir ve ilgili değişikliği hemen şimdi yapabilirsiniz.

İsim değiştirme kartını kullanmak gayet kolay ve binlerce oyun sever de değişikliği bu şekilde yapmayı tercih ediyor. Kartınız yoksa eğer ne yazık ki bu değişikliği farklı yollarla yerine getirmek durumunda kalacaksınız. Gelin hep birlikte diğer seçeneklere de göz atalım ve sizleri de bu konu hakkında bilgi sahibi yapalım.

pubg-isim-degistirme

Oyun içi Ödüller

Seviye 10 ödülü olarak da envanterlerinize dahil edilecek olan isim değiştirme kartı ile işlem yapabilirsiniz. Bir önceki başlıktan farklı bir ödül olduğunu hatırlatmak isteriz. Fakat burada şöyle bir detay karşımıza çıkıyor. Eğer isim değiştirme kartınızı daha önce kullandıysanız ne yazık ki ödül alsanız bile kullanım sağlayamazsınız. Bu yüzden isim değiştirirken de dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz ve bu detay da büyük bir önem taşıyor.

Giriş Yapmamayı Deneyin!

İlginç bir yöntemden bahsedeceğiz… Pubg, üye kaybetme niyetinde değil ve tam aksine daha fazla üye kazanabilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Oyuna uzunca bir süre giriş yapmadığınız takdirde bizi özlemedin mi tarzı bir mesaj ya da mail atarak size birtakım ödüller veriyorlar. Eğer şanslı iseniz bu ödüllerin arasında isim değiştirme kartının yer aldığını da görebileceksiniz. Aslında bir nevi rüşvet veriyorlar ve yaptığınız tehdit de işe yarıyor diyebiliriz.

Tabii ki yine şansınıza güvenmeniz gerekiyor çünkü ger ödül paketinin içinde isim değiştirme kartı yer almıyor ve hatta birçok kullanıcı da bu yüzden şikayetlerine devam ediyor. Sizler de şansınızı deneyebilir ve en azından bu yöntem ile birlikte isim kartı kazanabilirsiniz.

Pubg nik değiştirme işlemlerini nasıl ve ne şekilde yapabileceğinizi yanıtlamaya ve anlatmaya çalıştık. Tahmin edersiniz ki çok da kolay değil ancak şansınız var. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi oyuna giriş yaparken bu konuda biraz daha seçici davranmanız gerekiyor. Yalnızca bu oyun için değil, birçok oyun bu konuda esnek davranmıyor ve isim değiştirmenize müsaade etmiyor. Her daim kullanabileceğiniz ve içinize sinen bir kullanıcı adı belirlediğiniz takdirde sizler de değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Pubg ile iletişim de kuramıyorsunuz yani mail atma gibi bir durum da olmadığı için sadece ödül bekleyecek ya da onları küçük bir tehdit ile harekete geçireceksiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu