Yazılım

Lenono’dan Yeni Yazılımlı Telefon!

 

Lenovo son zamanlar da mobil sektöre hızla giriş yapmak adına kolları sıvamıştı. Bu kapsamda da çalışmalar yürüten Lenovo, uygun fiyata telefon satımı yapabilmek için içerisinde uygun parçalar kullanıp, bu yönde bazı materyalleri birleştirdikten sonra da sizlere bazı sunumlar yapmaya hazırlanıyor!

 

A1900 serili telefonu 60 dolar gibi bir fiyattan satışa sunan Lenovo yetkilileri, 1.2 GHz, 4 çekirdekli SC7730 işlemcisi ve Mali-400 GPU bulunan bu telefonu satışa sundu! Ayrıca içerisinde 512 MB ve 4 GB dahili fazası bulunuyor. Dilerseniz MicroSD ile arttırılabilir hafızasını da devreye sokan Lenovo yetkilileri, 2G ve 3G bağlantı seçenekleri bulunan bu telefonu, GPS, Wi-Fi ve FM radyo ile beraber destekliyor. Bir yazılım harikası olarak bilinen telefon, uygun fiyata cep telefonu almak isteyenler için ölçümlenmiş; oldukça kaliteli bir cihaz. İleri ki günlerde de Türkiye de satışa sunulacak ve eminiz ki pek çok kişi tarafından tercih edilecek.

 

Lenono’dan Yeni Yazılımlı Telefon

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu