Sinema

Kahpe Bizans 2 Geliyor!

 

Uzun süreden beridir üzerinde çalışmalar yapılan Kahpe Bizans’ın ikinci serisi yakın zaman da vizyona girmeyi planlıyor!

 

Yine senaristliğini ve yönetmenliğini Gani Müjde’nin üstleneceği projenin oyuncu kadrosu da sır gibi saklanıyor! İlk filmi ile o dönemin hasılat rekorunu elde eden Kahpe Bizans, 2.5 milyon rakamına ulaşmış nadir filmlerden bir tanesi idi. Filmin hayranlarını heyecanlandıracak bir teaser ile heyecanı daha da üst evrelere taşıdılar!

 

Absürt konusu ile yine dikkatleri üstüne çekmeyi başaracak olan Kahpe Bizans serisinin ikinci filminde aday kadro için net olarak Hande Ataizi ve Cem Davran ile anlaşıldığı duyuruldu. Bunun yanı sıra Mehmet Ali Erbil’in ilk filmde öldüğü de bilinmekte idi. Bakalım bu ikiliye yine eşlik edecek yan oyuncular kimler olacak?

 

Yakın dönem de vizyona gireceği duyurulan kahpe Bizans 2 filmi ile alakalı tüm açıklamaları ve ileri ki bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu