Mobil

İnternetsiz Müzik Dinleme Programı

İnternet bağlantınızın olmadığı zamanlarda da müzik dinlemek istiyorsanız eğer internetsiz müzik dinleme programı başlıklı yazımız sizlere de kesinlikle fayda sağlayacaktır.

iPhone kullanıcıları bu konuda şanslı ancak Android kullanıcıları için henüz güvenilir bir uygulama bulunmuyor. Mağazalarda yer alan uygulamaların büyük bir kısmı internet desteği ile hizmet veriyor ve ne yazık ki bunun dışında müzik dinleme şansınız da olmuyor.

iPhone kullanıcıları için özel olarak hazırlanan programlarda ise bu tür bir gereklilik karşımıza çıkmıyor. İnternet bağlantınız olmasa dahi sizler de sorunsuz bir şekilde müzik dinleyebilecek ve bu heyecana ortak olacaksınız. Müzik dinlemenin rahatlatıcı bir etkisi var ve farklı müzik türleri ile birlikte günü daha verimli ve keyifli geçirmek mümkün.

Akıllı telefonlarınız ve ilgili uygulamalar sayesinde sizler de günü müzik dinleyerek geçirebilir ve daha eğlenceli anlara ortak olabilirsiniz. Dilerseniz hangi uygulamaların bu bağlamda hizmet verdiklerine de hep birlikte göz atalım ve sizleri de bilgi sahibi yapalım.

Noon Pacific ile internetsiz müzik dinleme:

Spotify entegrasyonu ile birlikte sizler de bu programı kullanarak çevrimdışı müzik dinleyebileceksiniz. Programı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ve kendi listenizi oluşturabiliyorsunuz. Bununla birlikte program da sizlere farklı listeler sunuyor ve hoşunuza gidebilecek müzik türlerini de tek bir çatı altında buluşturuyor.

Aynı zamanda download özelliği de mevcut ve sevdiğiniz müzikleri indirerek kendi listenizi oluşturmanıza da fırsat veriyor. An itibarıyla en çok tercih ve tavsiye edilen uygulamalardan biri olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Sizler de incelemek adına hemen şimdi indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve programa daha detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Bravo Music ile internetsiz müzik dinleme:

Download işlemi ile birlikte çevrimdışı olarak da müzik dinleyebiliyorsunuz. Yapacağınız indirmeler neticesinde kendi listenizi sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bravo Music de yine sektörün en popüler uygulamalarından bir tanesi ve indirme işlemi için de herhangi bir ödeme yapma gerekliliğiniz bulunmuyor.

Müzik indirme işlemlerinin yanı sıra yine sevdiğiniz ve hoşunuza giden klipleri de bu uygulama aracılığı ile cihazlarınıza dahil edebiliyor ve çevrim dışı olarak da dinleyebiliyorsunuz.

blank

Iplay ile internetsiz müzik dinleme:

Bu uygulama biraz daha farklı ve indirme fırsatı sunmadığını da belirtmek isteriz. Yukarıda bahsi geçen diğer tüm uygulamalar, download işlemine izin veriyordu ancak bu uygulamada böyle bir avantaj karşınıza çıkmıyor. Müzik aktarımı yapabilirsiniz ve bulut gibi depolama alanlarından müzik çekmek istediğinizde bu uygulama sizlere fayda sağlayacak ve yardımcı olacaktır. Yine bunun için de herhangi bir ödeme yapmak zorunda değilsiniz ve ücretsiz olarak hizmet alabiliyorsunuz.

Drive üzerinden de işlem yapabilirsiniz ve dosyalarınızda yer alan arşivinizi direkt olarak bu programa entegre edebilir ve çevrim dışı dinleme özelliğinden de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz uygulamalar sayesinde sizler de internet bağlantısına hiçbir şekilde ihtiyaç duymadan dilediğiniz an müzik dinleyebileceksiniz. Sevdiğiniz müzikleri depolayın ve kendi listenizi bir an önce oluşturun. Akıllı cihaz ve program desteği ile birlikte günü daha keyifli ve eğlenceli hale getirmek mümkün.

Yaşam alanlarınızda, ofislerinizde, tatillerinizde, seyahatlerinizde ve aklınıza gelebilecek her yerde sizler de müzik keyfine ortak olabileceksiniz. Yukarıda bahsi geçen uygulamaların tamamı ücretsiz ve en çok tercih edilen popüler uygulamalar olduklarını da hatırlatmak gerekiyor. Profesyonel kullanıcıların tavsiyeleri doğrultusunda bir liste hazırladık ve bu liste sayesinde sizler de seçimlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilecek, internetsiz müzik dinleme keyfine de dilediğiniz her yerden ortak olabileceksiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu