Ana sayfa Sosyal Medya Instagram’da Gizli Profil ve Hesap Görme!

Instagram’da Gizli Profil ve Hesap Görme!

2629
0

Instagram günlük olarak en yüksek kullanıcı sayısına sahip sosyal medya aracıdır. Bu nedenle birçok kişi bu platformda paylaşımlar yapmakta ve diğer kişilerin yaptığı paylaşımları görebilmektedir. Fakat Instagram’da gizli olan profillerin paylaşımları görülememektedir. Bu nedenle İnstagram gizli profil görme için kullanılan çeşitli yollar vardır. Bu yollar sayesinde İnstagram gizli hesap görme olanaklı hale gelmektedir.

Instagram’ın 2013 yılındaki sürümünde çeşitli aksaklıklar vardı ve gizli hesapları görme oldukça kolaydı. Görmek istediğiniz kişinin profiline gidip daha fazla kısmına tıklayarak bağlantı bilgilerine tıklıyordunuz ve kişinin haberi olmadan kolayca gönderileri görebiliyordunuz. Fakat yeni güncellemeler artık buna izin vermemektedir.

Instagram’da Nasıl Gizli Profil Yapılır?

Hesabınıza girdikten sonra ayarlar kısmından hesap ayarlarına tıklamanız gerekir. Oradan gizli hesap seçeceğine tıklayarak hesabınızı gizleyebilirsiniz. Gizli hesaplardaki paylaşımları sadece takipçiler görebilir, yorum yapabilir. Fakat takip etmesine izin vermediğiniz kişiler göremez. Birçok kişi Instagram’da kişisel hesabını gizli hesap olarak kullanmaktadır.

Instagram Gizli Profiller Nasıl Görülür?

Birçok kişi hoşlandığı kişinin profilini ya da eski sevgilisinin profilini görüntülemek ister ama takip etmek istemez. Bu nedenle gizli profilleri görüntülemenin yöntemleri aranır. Gizli profilin görüntülenmesi için tek yol vardır. Bu yol da kişiyi takip etmektir. Yeni yapılan Instagram güncellemeleri hiçbir hilenin kullanımına izin vermemektedir. Fakat kendi hesabınızla takip etmek istemiyorsanız sahte hesap kullanabilirsiniz. İçerisine sahte resimler atarak çok gerçekçi bir hesap yaratmanız mümkün. Bu sayede Instagram kurallarını da ihlal etmezsiniz ve herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Instagram Sahte Hesap Açarak Profil Görme

Sahte hesap açıp profilini görmek istediğiniz kişiye takip isteği göndermelisiniz. Eğer kişi sizin isteğinizi kabul ederse amacınıza ulaşırsınız. Fakat etmezse profilinize birkaç resim yükleyerek takip isteğinizi geri çekip sonra tekrar istek atabilirsiniz. Bu sizin takip istekleri kısmında sürekli üstte kalmanızı sağlayacaktır. Sahte hesapla gönderilen takip isteklerinde kimliğiniz belli olmaz karşıdaki kişi en fazla tahmin edebilir ama kesin bir sonuca ulaşması oldukça zordur. Özellikle yabancı kişilerden yardım isteyerek fotoğraflarınıza yorum alabilirseniz çok gerçekçi bir sahte Instagram hesabına sahip olabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here