Sinema

Hızlı ve Öfkeli 7

Film özet ve detaylar

Hız, muhteşem arabalar, soygun ve dostluk temaları üzerine kurulmuş olan filmin bu serisinde Vin Diesel, Dwayne Johnson ve Paul Walker yine karşımızda.  2013 Eylül ayında çekimlerine başlanan film, Paul Walker’ın ölümünün ardındın bir süre ara verildi. 31 Mart 2014 tarihinde çekimlerine tekrar başlandı ve Paul Walker’ın sahnelerinin bulunduğu bölümlerde dublör kullanılmıştır. Serinin son filminde bu kez, Ekip İngiltere’den gelen intikam planından habersizler. Owen’in agabeyi Shaw kardeşinin intikamını almanın peşindedir.

Oyuncular

Jordana Brewster, Jason Statham, Tony Jaa, Dwayne Johnson, Paul Walker  ve Vin Diesel, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black, Djimon Hounsou, Ronda Rousey, N. Emmanuel ve Kurt Russell gibi yıldızlar da yer alıyor. Filmin yönetmeni sürpriz bir isim. Saw ve Insidious gibi filmlere imza atan James Wan bulunuyor.

Vizyon tarihi: 3 Nisan 2015 (150 dak.)

Orjinal adı :”Furious 7″

Yapım yılı:  2015

Bütcesi: 250 000 000 $

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu