Oyun

FİFA 2017 Ultimate Team Coins Nasıl Kazanılır?

EA Games’in futbol oyunları alanında liderliği ele almasını sağlayan FİFA serisi son 3 yıldır en büyük rakibi PES serisini epey bir geride bırakmıştı. Gerek oyun dinamikleri gerekse de oyun atmosferi konusunda kullanıcılara epey olumlu sonuçlar sunan ve gerçekçiliği üst düzeye çıkaran serinin bu seneyi oyunu da şimdiden beğeni toplamaya başladı. İlk defa oyunda hikaye modu kullanacak olan ve ilk defa farklı bir oyun motoru ile gelecek olan FİFA 2017’nin demo versiyonu da geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Demo versiyonu ile büyük oranda da beğeni kazanan yeni serinin şimdiden merak konusu olan birçok noktası da var.

Bunlardan birisi de aslında oyunun en çok kullanılan bölümü olan Ultimate Team sistemi. Zira bu senede FİFA’nın Ultimate Team konusunda kullanıcılara sunacağı birçok yenilik bulunuyor. Tabi tüm bu yeniliklerle beraber Ultimate Team için yine ana konulardan birisinin Coins kazanma olduğunu da belirtelim. Bilindiği gibi Ultimate Team içerisinde futbolcu transferi yapmak, futbolcular için antrenman ögesi almak, futbolcu sözleşmeleri almak, stat ve benzeri ögeleri almak kısacası tüm oyun içe ögeler için Coins sistemi kullanılıyor. Peki, oyun içerisinde Coins kazanmak için ne gibi taktikler yapılabilir daha detaylı bakalım.

Katalog Üzerinden Coins Almak

Bu noktada ilk olarak yapabileceğiniz en basit işlemlerden biri oyundaki levelinizi arttırarak katalog bölümünde yer alan Coins hediyelerini almak. Bu şekilde hemen her maç sonunda ekstra Coins kazanmanız da mümkün oluyor. Böylelikle oyun içerisinde çok daha kolay Coins kazanabiliyorsunuz.

Fifa-2017-coinsÇevrim Dışı Maç Yapmak

FİFA 2017 Ultimate Team üzerinden Coins kazanmak için deneyebileceğiniz bir diğer yöntem ise çevrim dışı maçlar yani tek kişilik maç ligini oynamak. Bu lig amatör lig üzerinden başladığı için maç kazanmanız çok daha basit oluyor. Haliyle tek kişilik maç modunda daha kolay maç kazanarak lig atlayıp daha kolay Coins kazanabiliyorsunuz.

Katalog Üzerinden Alınan Ürünleri Satmak

Coins kazanmak için yapabileceğiniz bir diğer işlem ise katalog üzerinden forma ve benzeri ögeleri alarak doğrudan hızlı sat özelliğini kullanmak. Bu sayede Coins harcamadan aldığınız ürünlerin hızlı satışlarından da ekstra Coins kazanabilirsiniz.

Fifa-2017Transferlere Dikkat Etmek

Ultimate Team FİFA 2017 içerisinde en çok Coins kazandıran işlemlerden birisi de transfer işlemi. Bu noktada özellikle altın oyuncuları transfer edip ardından üzerine biraz daha Coins ekleyerek satışa çıkarabilirsiniz. Transferle de epey Coins kazanıldığını belirtelim. FIFA 2017 Ultimate Team Para kazanma teknikleri hakkında görüşlerini aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu