Sinema

Fantastik Dörtlü

Fantastik Dörtlü Özet ve Detaylar; Fantastik Dörtlü (Fantastic Four) aynı ada sahip Marvel çizgi-roman serisinden uyarlanmış bir filmdir. 7 Ağustosta 2015′ te vizyona girecek olan Fantastik Dörtlü, serinin üçüncü filmi olacak. Fantastik dörtlünün bu filmde de yepyeni maceralar sizleri bekliyor.

Ekibi yıldırıcı ve yeni yetenekler bekliyor. Eski arkadaşları karşılarına düşman olarak çıkıyor. Dünyayı kurtarmak için beraber çalışmaları gerekiyor. Yönetmenliğini Josh Trank yapıyor.Senaryo Jeremy Slater tarafından hazırlanmıştır.

Fantastik Dortlu fragman

Vizyon Tarihi: 7 Ağustos 2015 (1saat 46dak)

Yönetmen:        Josh Trank

Senaryo            Jeremy Slater ve Simon Kinberg & Josh Trank

Oyuncular:        Miles Teller, Mıchael B. Jordan, Kate Mara, Jamıe  Bell, Toby Kebbell,

                       Reg E. Cathey, Tim Blake Nelson

Yapımcı:           Simon Kinberg, Matthew Vaughn, Robert Kulzar, Hutch Parker, Gregory Goodman

Tür:                 Aksiyon, Fantastik, Macera

Orijinal adı:      The Fantastic Four (FANT4STIC)

Ülke:               ABD

Fantastik Dörtlü Konusu

Fantastik Dörtlü çizgi romanı ilk olarak 1961 yılında yayımlanmıştır. Türkiye’de ise Alfa yayınları tarafından 1 Nisan 1988 yılında çevirisi yapılmıştır. Çizgi romandaki karakterler uzayda yol alırken aniden kozmik radrasyon ışıklarına maruz kalıyorlar ve bu ışınlar hepsi üzerinde değişik özellikler oluşturur. Kozmik ışınlar nedeniyle Reed Richards’ın her yeri uzamaya başlar. Johnny Storm Alev adam olur. Sue Richards görünmez kadın ve Ben Grimm ise Taş Adam haline dönüşür. Fantastik Dörtlü her zaman birlikte hareket eden bir takımdır. Her zaman olayların üstesinden gelirler.Bu hayali gerçekleştiren kişiler Stan Lee ve Jack Kirby’dir. Fantastik Dörtlü (The Fantastic Four), Marvel Comics tarafından yayımlanan bir hayalî karakterler topluluğudur.

Fantastik Dörtlü Oyuncuları ve film hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.

İsmail CAN

İletişim lisans bölümünden mezun olan yazar, Güncel teknoloji haberleri, bilim, oyun ve sosyal medyayı yakından takip ediyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu