Mobil

En iyi Canlı Duvar Kağıtları

Kullanmış olduğunuz Android cep telefonlarına duvar kağıtları ile farklılık kazandırabilirsiniz. Canlı duvar kağıtlar Play Store ve Apple Store’dan indirme yapılabilmekte ve buradan kendinize özgü görüntüler seçebilirsiniz. Kendiniz çalışmalar yaparak duvar kağıtlarınızı belirleyebilirsiniz.

Canlı Duvar Kağıtları

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları için mevcut duvar kağıtlarının dışında, uyumlu canlı duvar kağıtları çeşitli uygulama sayfalarından ücretsiz olarak indirilebilmekte ve telefonunuza yükleyerek özgün bir görüntü elde edebilirsiniz.

Android canlı duvar kağıtları kategorileri içerisinde en fazla ilgi gören ve indirilenler arasında, sonbaharda ahşap ev resmi, gündoğumu, yağmurlu sonbahar, yel değirmenleri, Forest HD v15.1, Dragon Strike, Atlantis 3D, Ocean HD, yağmurlu cam, earth HD Deluxe Edition, Season Zen HD, Timewall Clok canlı duvar kağıtları bulunmaktadır. Duvar kağıdı indireceğiniz zaman öncelikle Android ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Sonbaharda Ahşap Ev

Android işletim sistemi kullanan cep telefonunuza canlı duvar kağıdı uygulamalarını, Google Play uygulaması üzerinden indirebilirsiniz. Canlı duvar kağıtlarının bazıları ücretsiz indirim imkanı verirken, bazıları ücretli olarak indirilebilmektedir. Sonbaharda ahşap ev canlı duvar kağıdı uygulaması Google Play üzerinden en az 5 milyon indirme yapılmıştır. Android mobil cihazlar için canlı duvar kağıtları APK formatında indirilmektedir.

Sonbaharda ahşap ev resmi ile sonbahar mevsiminin tüm güzelliklerini telefonunuz ekranında yaşayabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz uygulama içerisinde sonbahar mevsimine ait 9 adet birbirinden farklı resim bulunmaktadır. Yüksek görüntü kalitesine sahip olan bu fotoğrafları telefonunuz zaman ayarlayıcı bölümünden ayarlama yaparak belirlediğiniz saniye aralığında resimlerin değişmesini sağlayabilirsiniz. Bu canlı duvar kâğıdın da ağaçlardan yaprakların düşme hızını görebilirsiniz.

blank

Gündoğumu Canlı Duvar Kağıtları

Gündoğumu canlı duvar kağıtları, Android 4.0 ve üzeri sürümlerde kullanılabilmektedir. Gündoğumu resimleri uygulaması Google Play üzerinden 1 milyondan fazla indirme yapılmıştır. Android işletim sistemleri için APK formatında hazırlanan canlı duvar kağıdı resimleri arasında yer alan gündoğumu duvar kağıdı paketi içerisinde 5 adet farklı gündoğumu fotoğrafları bulunmaktadır. Kullanıcı bu fotoğraflardan bir tanesini sabitleyebilir ya da zaman ayarlaması yapılarak geçişli olarak tüm fotoğrafları canlı duvar kağıdı olarak kullanabilir.

Yağmurlu Sonbahar Canlı Duvar Kağıtları

Android işletim sistemli mobil cihazlarda en çok tercih edilen duvar kağıdı fotoğrafları arasında yağmurlu sonbahar resimleri yer almaktadır. Maple Droplets (yağmurlu Sonbahar) resimleri uygulayıcılar tarafından APK formatında hazırlanarak Android işletim sistemlerinin 4.0 ve üzeri tüm sürümlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde piyasaya sürülmüştür.

Yağmurlu sonbahar canlı duvar kağıtları Google Play uygulaması üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir. İndirme sayısı son zamanlara 500 bininin üzerinde olduğu görülmektedir. Bu uygulamada sonbahar temalı canlı duvar kağıtları kullanılmıştır. Google Play üzerinden yağmurlu sonbahar duvar kağıdı uygulamasını indirdiğinizde birden fazla fotoğrafın bulunduğunu göreceksiniz ve istediğinizi seçerek telefonunuz ekranında kullanabilirsiniz. Canlı duvar kağıdı fotoğrafını kullandığınız telefon ekranınızda yaprak düşüşleri yağmur damlalarının düşüşleri canlı gibi görülebilecektir.

Yağmur Damlaları Canlı Duvar Kağıtları

Hepimiz kullanmış olduğumuz cep telefonlarını elimize aldığımızda güzel bir görüntü ile karşılaşmak isteriz. Bunun için birçok kişi duvar kağıdı olarak çocuklarının veya sevdiklerinin fotoğraflarını duvar kağıdı olarak kullanmaktadır. Daha hareketli ve nostaljik görüntü arayanlar ise yağmur damlaları canlı duvar kağıdı seçeneklerini kullanırlar. Yağmur canlı duvar kağıdı ile telefonunuz ekranına yağmur yağıyor gibi bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Yağmur damlalarının cam düşmesi her ortamda insanların ilgisini çekmektedir. Bu canlı duvar kağıdı diğerlerine göre farklıdır ve Android cep telefonunuzu sağa ya da sola doğru kaydırdıkça duvar kağıdı olarak kullanılan yağmur damlaları görüntülerinin de farklı görüntülerle cep telefonunuz ekranında oluştuğunu göreceksiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu