Oyun

En Güzel Sanal Gerçeklik Gözlüğü Oyunları

Yeni dönem teknolojisinin en güzel ve en kıymetli örneklerinden bir tanesi de sanal gerçeklik gözlüğüdür. Bu gözlük sayesinde eğlenceli anlara imza atmak mümkün ve hatta sizleri hayrete düşürecek birçok detay ile de karşı karşıya geleceksiniz. Bu yazımızda sanal gerçeklik gözlüğü oyunları ile ilgili bir listeye yer vereceğiz ve bu liste aracılığı ile sizler de seçimlerinizi yapabileceksiniz.

Milyonlarca insanın tercih ettiği bu oyunlar ile birlikte kontrol tamamen sizler de olacak ve emin olun daha keyifli anlar yaşayacaksınız. Kontrol mekanizmasının bir gözlük olduğunu düşünün ve daha da önemlisi kendinizi oyun içerisinde hissediyorsunuz. Bu hissi yaşamak için elbette bunu destekleyen oyunlara ihtiyacınız olacaktır. Dilerseniz editörlerimizin hazırladığı listeye hep birlikte göz atalım ve detaylı da yine birlikte inceleyelim.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Oyunları

Rollercoaster: sanal gerçeklik gözlüğü oyunu denilince hepimizin aklına ilk gelen oyun kesinlikle Rollercoaster olacaktır. Gerçekçi efektleri ve heyecan dozajının çok daha yüksek olması ile birlikte oyun keyfi de bir üst seviyeye taşınıyor ve soluksuz bir heyecan sizleri bekliyor olacaktır. Bu heyecana ortak olmak adına sizler de hemen şimdi indirme sürecini başlatabilirsiniz.  Grafikler konusunda d fazlasıyla tatmin edici olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

blank

Snow Shaker: Ücretli oyunlardan bir tanesidir ve bağış için piyasaya sürüldüğünü de hatırlatmak isteriz. Karlar üzerinde harika bir serüven sizleri bekliyor ve kendinizi oyunun içinde hissedeceksiniz. Bu serüvene dahil olmak için illa ki ödeme yapmanıza gerek yok çünkü oyun içerisinde çok sayıda ücretsiz şablon da mevcut ve bu şablonları da tercih edebiliyorsunuz.

VR oyun deneyimine tanıklık etmek ve taleplerinize çok daha profesyonel bir şekilde yanıt almak adına sizler de bu oyuna yer verebilirsiniz.

VR Gun Defense: Zombilere karşı vereceğiniz mücadelede sizleri çok güçlü silahlar ve etkileyici bir mühimmat deposu bekliyor. Zombi saldırısından kurtulmak için verilen görevleri yerine getirmeli ve onları tek tek öldürmelisiniz. Aksiyon ve savaş oyunu tutkunu iseniz eğer bu oyun kesinlikle taleplerinize yanıt verecek ve sizleri de memnun etmeyi başaracaktır. Bu kusursuz oyun için ücret ödemenize gerek yok ve sizler de dilediğiniz an download sürecini başlatabilirsiniz.

VR Cinema for Cardboard: Oyun tavsiyelerinin yanı sıra alternatiflere de yer vermek istedik çünkü birçok kaynakta bu konuya da değinilmiş durumda ve bizler de kısa da olsa bilgi vermek istedik. Sanal gerçeklik filmlerini izlemenize yardımcı olacak bir detaydan bahsediyoruz. Bu sayede sizler de tüm filmin içerisinde yer alacak ve sahneleri iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Korku filmi izlemek gerçekten büyük bir cesaret gerektiriyor ve bunu sanal gerçeklik gözlüğü ile yerine getirmek ise çok daha farklı bir seviyedir. Sizler de gerçek bir sinema tutkunu iseniz eğer bu deneyimi yaşayabilir ve heyecanı iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

House of Terror: Google Play mağazalarında olduğu gibi ios platformlarında da an itibarı ile ücretsiz olarak yer alan bu oyun, yetişkinler için tavsiye edebileceğimiz en özel oyunlardan bir tanesidir. Beklentilerinize her anlamda yanıt verecek ve sizleri gerçek bir savaşa ortak edecektir.

Güçlü silahlar ile birlikte sizler de mücadeleyi daha etkin kılmak isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz. Oyun için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok ve ücretsiz olması da bu oyunun kısa süre içerisinde daha geniş kitlelere ulaşmasındaki en önemli etkenlerden bir tanesidir.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu