Mobil

En Güzel 5 Tema Uygulamaları

Android cihazlarınızı görsel olarak çok daha kusursuz bir seviyeye taşımak ister misiniz? Menü arası geçişlerde sorun yaşamamak ve işlevselliği arttırmak adına en güzel tema uygulamaları başlığı altında sizlere birtakım öneriler sunacağız.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz temalar sayesinde sizler de telefonlarınızı harekete geçirecek ve tema bakımından rahat etmiş olacaksınız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu uygulamalara hep birlikte detaylı bir şekilde göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldıralım.

Evie Launcher

Ana ekran ile birlikte güncel ikon paketlerine kadar sayısız seçenek karşınıza çıkıyor. Özelleştirme gerekçeniz neyse ona en iyi şekilde yanıt veriyor ve an itibarıyla 5 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olduğunu da görebiliyoruz.

Cihazınızı tema bakımından dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz ve daha da önemlisi işlemcilerinizi hiçbir şekilde yormuyor. En önemli artılardan bir tanesi kesinlikle budur ve donma ya da kararma gibi sorunlar ile karşı karşıya gelmiyorsunuz. Google Play mağazasına giriş yaparak sizler de indirme işlemlerini gerçekleştirebilir ve temayı daha detaylı bir şekilde inceleme şansı elde edebilirsiniz.

Nova Launcher

Elli milyondan daha fazla kullanıcıya sahip olan en popüler isimlerden bir tanesidir. An itibarıyla ücretsiz sürümü de yayınlandı ancak prime sürüme geçiş yaptığınızda kişiselleştirme konusunda karşınıza çok daha farklı seçenekler çıkıyor. İşlemcinizi yormayacak özel isimlerden bir tanesidir ve sınıfının en iyisi olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Google Play mağazalarında ücretsiz sürüm mevcut ve test işlemini tamamladıktan sonra dilerseniz prime satın alma işlemleri için harekete geçebilirsiniz. Gerçek bir temaya sahip olmak istiyorsanız eğer bu ismi listelerinizin en üstüne taşımanızı öneriyoruz.

blank

Apex

Çok sayıda ikon tasarımı için tercih edebileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir ve tüm bunları ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz. Cep telefonlarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız eğer onu daha renkli bir cihaza dönüştürebilir ve hatta menü geçişlerine de anlık olarak müdahale edebilirsiniz. Cihazınızı yavaşlatacak bir uygulama olduğunu da hatırlatmak isteriz ve eğer eksilerini konuşacak olursak en büyük eksilerden bir tanesi de kesinlikle budur.

Smart Launcher

Yatay modda da kullanım imkanı sunan ender tema programlarından bir tanesidir. Kişiselleştirme çalışmalarında kullanıcının taleplere her daim en iyi şekilde yanıt veriyor. Ücretsiz sürüm ile birlikte sizler de test etme fırsatı bulabilir ve bu deneyimi daha kusursuz bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Smart Launcher, en popüler tema uygulamalarından bir tanesi ve kullanımı da tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır.

Microsoft Launcher

Yenilikçi yüzü ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başaran isimlerden bir tanesi ile karşınızdayız. İşlemci dostu bir uygulama ve kullanımı da oldukça basit. En çok güncelleme alan tema uygulamaları arasında yer aldığını da hatırlatmak gerekiyor ve bu sayede dijital çağa ve kullanıcı taleplerine de daha kısa süre içerisinde yanıt veriyor.

Yukarıda bahsettiğimiz tema uygulamaları ile birlikte sizler de telefonlarınıza yeni bir yüz kazandırabilir ve menü geçişlerini daha kusursuz hale getirebilirsiniz. Profesyonel kullanıcıların tercih ettiği bu uygulamaların büyük bir kısmı ücretsiz olarak download edilebiliyor ancak ek paket satın almak ya da ek ikonlardan faydalanmak adına uygulama içi satın alma işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Cihazlarınızı yormayacak olan tema uygulamaları ile birlikte kişiselleştirme işlemleri çok daha keyifli bir hal alıyor ve sıkıcı görüntülerden kurtulmak adına bu tavsiyeleri göz önünde bulundurmanızı rica ediyoruz. Menü geçişlerine müdahale edebileceğiniz ve ana ekranı dilediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz özel uygulamalar olduklarını da hatırlatmak isteriz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu