Oyun

CS:GO Rütbeler ve CS:GO Rankları Nedir?

Cs:Go oyununda rekabetçi sisteminde rütbeler karşınıza çıkacaktır. Tabii ki bir rütbe sahibi olabilmek için en az 10 oyun oynamanız gerekiyor ve başarılı bir şekilde ayrılmanız şart. Cs:Go rütbeler ve CS:GO Rankları hakkında konuşacağız. Aslında birçoklarınız bu konu hakkında fikir sahibi ancak oyuna yeni başlayacak olan oyun severler için gerçek bir bilgi kaynağı olacaktır.

csgo-rutbeler-ve-csgo-ranklari-nedir

CS:GO Rütbeler Nedir?

Rekabeti arttırmak ve oyunu daha heyecanlı hale getirmek adına çok güzel bir ayrıntı olduğunu düşünüyoruz ve her oyuncu da bu rütbelere erişim sağlamak adına mücadele veriyor. Toplam 18 rütbe var ve daha iyi anlaşılması için Türkçe isimlerini paylaşmayı tercih ediyoruz.

Gümüş:

Gümüş1 ile başlıyorsunuz ve oyun kazandığınız takdirde bu rütbe artacak ve Gümüş2-Gümüş-3-Gümüş-4-Seçkin Gümüş ve son olarak Usta Seçkin gümüş olarak devam edecektir. Sabırlı olun, henüz oyunun başındasınız ve daha kat etmeniz gereken birçok rütbe var.

Altın Nova:

Gümüş rütbeleri bitirdikten sonra Altın Nova’ya geçiyorsunuz. Altın Nova 1 ile başlayarak 2-3 ve son olarak Altın nova Muhafız rütbesi ile taçlandırılıyorsunuz. Bu sizin genel kitle içerisindeki başarınızı ve yerinizi gösteriyor.

Usta Muhafız

Usta Muhafız-1-Usta Muhafız-2-Seçkin Muhafız ve son olarak Güzide usta muhafız olarak bu rütbe alanını da bitirmiş oluyorsunuz. Şimdi en heyecanlı kısma geçiyoruz ve artık dünyaca tanınan bir oyuncu olmak için hazırsınız.

Efsanevi-Seçkin

Efsanevi Kartal-Usta Efsanevi Kartal-Birinci sınıf yüce usta ve son olarak dünyaca seçkin rütbesini elde ediyorsunuz. Yazması emin olun çok kolay ancak oyunu uzun süredir oynayanlar çok iyi bilecektir ki bu rütbelere ulaşmak ve onları tek tek elde etmek gerçekten çok zor.

CS:GO Rankları Nedir?

csgo-rutbeler-ve-csgo-ranklari-nedir

Oyunu daha heyecanlı hale getirmek ev rekabet ortamını bir tık daha güçlendirmek adına rütbe sistemine başvurmuşlar. Elbette keyifli bir detay ve zaten oyuncuların büyük bir kısmı da CS:GO rütbe atlamak için mücadele veriyor. Bu mücadeleye sizler de hemen şimdi katılabilir ve bu heyecanı an be an yaşama şansı elde edebilirsiniz. Umuyoruz ki bir gün dünyaca seçkin rütbesine de ulaşacak ve bunun keyfini süreceksiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu