Oyun

CS GO Wallhack Kodu [Güncel]

Counter Strike Global Offensive  nam-ı değer CS GO Wallhack kodu ile ilgili bilgileri yazımızda anlatacağız. Bu kod sayesinde duvarın arkasını, rakibinizin takibini, harita içerisinde tüm öğeleri görebiliyorsunuz.  Arkadaşlar bu kod özel haritalarda kullanabilen bir koddur. Başka oyunlarda kullanılamaz. Peki CS GO Wallhack kodu nasıl çalışır? yazımızda ayrıntılı bir şekilde yer vereceğiz.

CS GO  Ülkemizde  en popüler oyunlardan birisidir. Bir dönemin internet kafelerinin vazgeçilmez oyunu son sürüm ile yine bizlerle birlikte. Bu aksiyon oyunu içerisinde hile ve kodları barındırır. Bu kodları hile amaçlı kullanabilirsiniz. Bu kodlardan biride CS GO Wall Hack Kodu’dur. Bu kodu arayanlar doğru yerdeler. Unutmadan hatırlatmalıyım ki bu kodu bilmeyen arkadaşlarınızı trolleyebilirsiniz yada antrenman yapabilirsiniz. Bu kod sayesinde özel haritada, atölye kısmından girerek ve bu 2 kodu yazarak düşmanı ve diğer nesneleri kutu, bidon, bomba gibi nesneleri gösteren hile kodudur.

blank

CS GO WALLHACK KODU Nedir, Nerede Çalışır?

Arkadaşlar tekrardan belirtmek istiyorum yalnızca atölyeden girdiğiniz özel haritalarda çalışan bir koddur. Başka oyunların hiç birinde çalışmaz. Peki bu kod nedir, nasıl çalışır? Şimdi adım adım ne yapacağımıza bakalım.

  • Steam hesabımızı açtıktan sonra CS GO’ya giriş yaparak, oyunu çalıştıralım.
  • Oyuna giriş yapıp açtıktan sonra “oyun bul “kısmındaki “Atölye” seçeneğinden dilediğiniz haritada oyunu açabilirsiniz.
  • Oyuna giriş yaptıktan sonra konsola ilk olarak “sv_cheats 1 ” kodunu aktif kısma getirin.
  • Sonrasındaki aşama “r_drawothermodels 2 ” şifresiyle giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu yolu izledikten sonra hileyi uygulamak oldukça kolay olacaktır. Verilen şifreleri yazarken kullandığımız tırnak işaretleri olmadan deneyin. Wall Hack kodu oyunun kurucuları tarafından temin edilen kodlardır. Bu kodları oyunun izin verdiği özel Atölye Haritalarında kullanabilirsiniz. Kodu oyun içerisinde de kapatabilirsiniz. Üstelik oyundan çıkmadan yapabilirsiniz. Bunun için konsolu açarak  r_drawothermodels 1 şifresini girmeniz yeterli olacaktır. Tekrar açmak istediğinizde  r_drawothermodels 2 şifresini girmek yeterli olacaktır.

Kodu kullanırken görüntü kaybı yaşanmakta ve rakibinizi göremeyebilirsiniz. Bu durumda açı değişikliği yaparak düşmanınızı görebilirsiniz.

CS GO süreklilik isteyen bir oyun ve takım kurmak size avantaj sağlayacaktır. Oyuna ara verdiğiniz zaman körelmeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz düzeye gelebilmek, iyi bir oyuncu olabilmek için mantıklı oynamak, haritada her yere hakim olmak başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu